Výbava

Prouzova 700px

StealthKarbon v nové řadě TaylorMade Stealth představuje pomyslnou nit, která se táhne napříč mnoha typy holí. Pokročilá multimateriálová konstrukce má za úkol podpořit vyšší rychlost míče, vyšší moment setrvačnosti a přesnost.

Celý článek...

LaunchNebo tomu jde Wilson s rodinou holí Launch Pad alespoň vstříc. Jedná se totiž o řadu holí maximálně usnadňujících hru. Je tak jasné, že staví na toleranci a délce. Vedle dřev eliminujících šlajs se jedná o drajvr, hybrid a železa, vedle toho však objevíte i tzv. fybrid, nahrazující železo č. 3, trojku hybrid nebo také fervejové dřevo č. 7.

Celý článek...

C4Pionýři ve výrobě obuvi, včetně té golfové, odhalili své nejnovější inovace svých hybridních bot. Ty najdete pod označením ECCO GOLF BIOM C4 a slibují novou úroveň pohodlí i stylu. Za zásadní považují absolutní prodyšnost, umožňující udržet chodidlo v suchu, což jen umocňuje komfort, dále polstrování přispívající k lepší rovnováze i přenosu energie, voděodolnost a větrání obuvi.

Celý článek...

STMizuno představuje své nejdelší hole. Drajvry řady ST 220 mají tři varianty. První z nich je ST-Z 220 nabízející rovný let a nízkou rotaci, vhodný je pro elitní hráče. Titanová líc proměnlivé tloušťky a konstrukce spodku napomáhají vyšší rychlosti míče. Loft lze nastavovat v rozsahu 4°. ST-X 220 charakterizuje střední míra rotace a podpora draw, let míče je vyšší. Sáhnou po něm hráči se střední švihovou rychlostí, kteří touží po prodlouženém letu míče. Hůl je velmi stabilní při zásahu mimo střed. ST-G 220 vyniká širokými možnostmi nastavení, a to díky posuvným portům a dvěma závažím. Snadno tak docílíte velmi nízké rotace a pronikavého letu, stejně jako střední úrovně spinu a podpory jak do draw, tak do fadu.

Celý článek...

DlouheJsem opatrný, když média vytrubují, že cosi navždy odvál čas na smetiště dějin. Některé takové „přežitky minulosti" mají tendenci se vítězně vracet. Například gramofon a analogové desky. Nejspíše mají naději na návrat rovněž dlouhá železa, o kterých golfová média po léta tvrdila, že jsou už na věčné časy nahrazena hybridy. Ona ta hesla „Na věčné časy..." občas končí neslavně.

Celý článek...

EvPatry Evnroll už na golfové scéně zdomácněly a stále získávají na oblibě. Logicky se tak dočkaly hned několika vylepšení. V případě patru Zero se nově využívá technologie FaceForward, kdy je šaft připojen velmi blízko těžišti, nikoliv však směrem k úderové ploše, nýbrž směrem ke špičce. To způsobí, že se líc směřuje na cílovou linii. Tuto technologii navíc podporuje patentovaný grip Gravity, jehož součást tvoří ocelový prut pomáhající líc uzamknout ve směru zvolené dráhy patu.

Celý článek...

footjoy-tour-alpha-750FootJoy uvádí další ze svých sportovně laděných modelů obuvi, Tour Alpha se prezentuje hned ve třech verzích, základní a dále v BOA a Dual BOA variantě. Základ představuje optimalizovaný systém stabilizace, sestávající vnější přepážky v oblasti paty, rámu a postranním klipu. Smyslem je hráče dokonale ukotvit během švihu tak, aby do něho vložil maximum energie. Jde o zatím nejpokročilejší systém výrobce.

Celý článek...

Cle LauVe druhé půli února příznivci značky Cleveland zbystří, na trh totiž dorazí rodina holí Launcher XL, jejíž drajvry vám představujeme. „Míče vysílají rovně a daleko – prosté a jednoduché," popisuje novinku Joe Miller, produktový manažer značky pro Evropu. Podle něho jde o nejtolerantnější drajvr, jaký kdy zkonstruovali. Výrobce představuje standardní model, u něhož lze nastavit lie a loft, Lite model, ideální pro hráče s menší švihovou rychlostí, slibující délku a rychlost a dále Draw model pro korekci šlajsu.

Celý článek...

Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. Dnes si představíme poslední variantu, tedy PRO 225.

Celý článek...

Strana 4 z 72

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...