Výbava

Prouzova 700px

pxg x fwVelmi vzletně charakterizuje PXG své nové přírůstky v podobě kolekce X. Drajvr, fervejová dřeva i hybridy jsou navrženy s ohledem na nízkou míru rotace, dostatečnou délku a nekompromisní zvuk i cit. K tomu přidejte dva ze tří železných setů cílených na lepší hráče.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

Callaway X SeriesŘekne-li se řada X, nemusí jít zrovna o populární seriál Akta X. Stejné označení může nést i špičková obuv z dílny Callaway. X Series je totiž určená všem golfistům, kteří to s hrou myslí vážně. Kombinuje v sobě technologie umožňující maximální přenos energie i minimalizaci její ztráty. Stabilní platforma nabízí výtečné parametry, pokud jde o kontrolu i razanci.

Celý článek...

Ecco Biom HybridMožná i tak se budete vzdálěně cítit v nejnovějších modelech golfové obuvi ECCO. Už třetí generace Biom Hybrid je totiž zhotovená z velmi kvalitní jačí kůže. A to je jen jedna z předností produktu renomovaného skandinávského výrobce.
Gore-texová vysoce prodyšná a výjimečně tenká membrána zajišťuje naprostou pohodu, vaše chodidla vždy uchová v suchu. Za zmínku stojí velmi dobrá odolnost, rovnováha a opora, v neposlední řadě oceníte i širokou barevnou paletu.

Celý článek...

TM M3Přední výrobce drajvrů hlásí další průlom v řešení nejdelších holí v bagu. Technologie stočení líce napomáhá napřímit dráhu letu a tím prodloužit délky odpalů. TaylorMade však není jen synonymem výkonných drajvrů. V jejich portfoliu najdou místo i ostatní hole. V roce 2017 to byly drajvry TaylorMade M1 a M2, které si připsaly nejvíce výher, a protože není radno usínat na vavřínech, letos jdou do boje modely M3 a M4

Celý článek...

Mizuno STTak lze ve stručnosti popsat další novinku uznávaného výrobce z Osaky. Ale ať nechodíme kolem horké kaše. Nejnovější drajvr Mizuno ST180 je zkonstruován tak, abyste dosáhli vysoké rychlosti a míči udělili méně spinu.
Poprvé při konstrukci nejdelší hole bagu použili tzv. wave sole technologii. Její smysl spočívá v důsledném rozložení hmoty – každý gram, který byl k dispozici, posunuli dolů a blíž k líci, čímž dosáhli nižší rotace. Těžit z toho mohou i hráči s nejrychlejším švihem.

Celý článek...

SMZnámý výrobce golfových bagů Sun Mountain přichází se zajímavou novinkou. Dva své nejprodávanější bagy opatřil přenosným power packem. Ten je spojený s externím USB portem, a tak si během hry můžete klidně dobít mobilní telefon či jiný mobilní přístroj. Cart bag Supercharged C-130 se v obchodech objeví v červnu, v srpnu bude následovat Supercharged 4.5LS určený k nošení.

Celý článek...

Strana 6 z 72

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...