Výbava

Prouzova 700px

TM DR M1Jakými holemi hráli hlavní protagonisté letošního Masters? Odpověď zní TaylorMade. Dřeva řady M i hráčská železa jsou neklamným důkazem, že nad říší tohoto výrobce slunce nemusí zapadat, byť se nad značkou stahovala mračna. Drajvry TaylorMade ovšem dlouhodobě patří na vrchol a v Augustě to bylo vidět. Světová jednička v segmentu drajvrů si vloni připsala nejvyšší počet výher na PGA Tour. Není divu, že řadou M chce svůj vliv upevnit.

Celý článek...

King PurVypadá to sice, jakoby se společnost Cobra držela stranou těch největších hráčů, ale její poslední výrobky sklízejí uznání na mnoha frontách. Zejména drajvry si vysloužily pochvalu. Bude tomu tak i v segmentu wedží? Zasadit se o to má model s možná poněkud prapodivným názvem – King PURTM.

Celý článek...

KZG ZOPlusKZG stále více vstupuje do povědomí hráčů, které chce nově upoutat železy ve stylu žiletek. V případě modelu ZO Plus se tak jedná o hole určené zejména soutěžním golfistům. Původní verze ZO už mezi tourovými profesionály zdomácněla, stejně jako mezi nadšenými a zdatnými amatéry. Na rozdíl od jiných producentů, kteří s novými holemi přicházejí každoročně, KZG plánuje uvedení novinek pečlivě, a tak světlo světa spatřují až po dokonalém prověření.

Celý článek...

Evnroll 1Výrobce patrů Evnroll vstoupil na scénu teprve vloni na veletrhu na Floridě, šlo však o nadmíru razantní vstup. Dostáli zejména slibu, že jejich patry nabídnou lepší rolování míčku. Děje se tak pomocí jedinečného vyfrézovaného vzorku v líci a výsledky dokládají takřka nesrovnatelnou přesnost a nulový rozptyl.

Celý článek...

PXG zelezaKdo z vás zaregistroval vpád Boba Parsonse na trh s golfovými holemi, tomu neuniklo netradiční pojmenování jeho výrobků. Vztahuje se totiž k vojenskému zařazení námořní pěchoty Spojených států – Military Occupational Specialty. Odtud pojmenování MOS. A když k tomu přidáte konkrétní číslo, víte, co má který mariňák na starost. 0311 vztahující se k železům odkazuje na střelce.

Celý článek...

Steelhead XRV půlce se Callaway dočkal radostné události, na svět, respektive na prodejní pulty, dorazil další z členů rodiny XR – železa Steelhead Pro. Zhotovena jsou na stejné bázi jako základní verze Steelhead XR, ale protože jde o železa s přívlastkem Pro, těšit se můžete na kompaktnější hlavy, tenčí horní hranu a užší spodek, to vše v elegantním černém PVD finiši, což holím propůjčuje nadmíru atraktivní vzhled.

Celý článek...

Strana 6 z 64

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...