Pravidla
Výbava

Prouzova 700px

Cobra SpeedbackCobra se může směle hlásit k lídrům v oblasti golfových inovací, což potvrzuje i svým dalším přírůstkem v segmentu drajvrů – holí 2019 King F9 Speedback. Poprvé u kovových dřev dosáhli skutečné optimalizace aerodynamiky a snížili těžiště tak, že zkonstruovali svůj nejdelší drajvr. A jen tak na okraj, to samé platí i pro fervejová dřeva.

Celý článek...

Exotics EXSAž do těchto chvil jsme o značce Exotics psali s odkazem na lepší hráče, s čímž souvisela hladina výkonu, ale také hladina cenová, odrážející špičkové technologie. V nejnovější řadě, nové vlajkové lodi, má výrobce za cíl oslovit širší hráčské spektrum. Neznamená to však, že by se drajvr Exotics EXS vzdával technologických vymožeností.

Celý článek...

Stub EvolveA přece se nemusíte své oblíbené kratochvíle vzdávat. Stuburt se vás rozhodl vybavit i do nepříznivějších podmínek. Aby vám, jak se říká, nezalezlo, vybavte se speciálními palčáky. Voděodolné rukavice vystlali pro větší pohodlí fleecem, jenž je příjemný na dotek a udrží ruce v teple.

Celý článek...

MacGregor JunPovažujeme je za budoucnost golfu, nicméně pokud jde o výbavu, často mladší hráče poněkud opomíjíme. MacGregor tomu chce učinit přítrž, a tak pro začínající golfisty připravil set, který najdete pod označením Tourney II. Navržen je pro všechny věkové kategorie hráčů tak, aby míč zasahovali konzistentněji a mohli postupně prodlužovat délku ran. Doplněn je odlehčeným bagem na nošení. Chlapecký set zahrnuje tři věkové kategorie (3–5, 6–8 a 9–12 let), dívčí hole jsou určeny hráčkám ve věku 6–8 a 9–12 let.

Celý článek...

Mizuno vestaŽe v Mizunu upřeli pozornost i na golfový „software", o tom jsme referovali nejednou. Podívejme se proto, čím obohatit šatník, pokud se touto dobou odhodláte na hřiště. „Univerzální voják" – tak by se dala popsat strečová bunda Tech Shield, jež vás ochrání před větrem. Za vyšších teplot ji můžete nosit jako svrchní vrstvu jen na tričko, v chladnějších dnech je dobrá kombinace s vnější vrstvou, abyste zůstali v teple.

Celý článek...

Puma ThrowbackPadesát let – to už je slušná tradice, jež zasluhuje náležitou oslavu. Výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma se s ní vypořádal prostřednictvím „reinkarnace" ikonické obuvi Suede G, kterou jsme vám představili v uplynulém vydání, a kolekcí oblečení Throwback. S tou vás seznámíme nyní.

Celý článek...

Strana 2 z 73

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...