Výbava

Prouzova 700px

GarminMajitelé vybraných chytrých hodinek Garmin mají nyní poprvé možnost v Česku využít výhod systému bezkontaktních plateb Garmin Pay™. Podporu služby Garmin Pay™ představila v České republice jako první MONETA Money Bank. Pro její zákazníky jsou platby Garmin Pay™ k dispozici ve spojení s platebními kartami Visa a Mastercard.

Celý článek...

PING Glide ForgedKarbonová ocel 8620, velikost a tvar oslovující nejlepší hráče světa. I tak by mohla znít stručná charakteristika wedží PING Glide Forged, nejnovějších holí výrobce, jež dále zaujmou elegantním vzhledem, vysokou mírou rotace či dostatečnou zpětnou vazbou. A už nyní se o ně můžete hlásit včetně možnosti nechat si hole vyladit přímo na míru.

Celý článek...

Tit ScottyHned na několik klíčových prvků se zaměřil výrobce špičkových patrů Scotty Cameron. Zatímco elegance a precizní tvar se u nich staly samozřejmostí, opírají se nové modely o lepší vyvážení nebo dokonalejší tlumení vibrací.

Celý článek...

TM UDI

Nejlepší hráči musí zpozornět. Poté, co se s příznivým ohlasem setkala železa TaylorMade P790, přichází na scénu jejich sourozenci – nová železa P790 UDI zdárně kombinují kovanou konstrukci a takzvanou rychlostní pěnu. Co z takového spojení vzešlo? Mimořádná délka i přesnost! Nejlepší hráči vyhledávají kovaná železa pro jedinečný pocit z rány, a když se k tomu přidala technologie SpeedFoam (rychlostní pěna), zrodila se železa pyšnící se nárůstem délky i větší přesností. A to jak při hře z odpaliště, tak z ferveje. Chcete důkaz? V probíhající sezoně po nich sáhli hráči jako Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Rose, Rory McIlroy i Jason Day.

Celý článek...

Approach Z80Zdařilý minimalistický laserový měřič. Přesně takový dojem vyvolává Garmin Approach Z80. A pokud jste o něm dosud nic nevypátrali, záhy vás čeká pořádné překvapení. Tato hračka totiž není jen obyčejný „laser", ale funkcemi plně vybavený obojživelník, který se chlubí tím nejlepším z laserů a k tomu přidává i spoustu užitečných vychytávek z říše GPS golfových zařízení.

Celý článek...

Sullivan PINGPrávě to si za cíl určila značka PING. Ta je známá především v segmentu holí, ale už delší dobu čeří vody i v oblasti oblečení a doplňků. Ty se opírají o platformu Senzor, jejíž jednotlivé funkce lze rozdělit do tří částí – teplo, sucho a chlad.

Celý článek...

Strana 2 z 71

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...