Výbava

Prouzova 700px

SLKterá bota vévodí segmentu bezespajkové obuvi Footjoy? Pokud se domníváte, že jde o Pro|SL, pak je vaše domněnka zcela správná. V modelu pro letošní rok se zaměřili na zvýšení pohodlí i rychlost. Komfort souvisí s pěnou ve střední části, systém polstrování (Stratofoam) vychází z pěny tvořené směsí materiálů a rozmístěné tak, aby chodidlo mělo potřebnou oporu a pohodlí při švihu i chůzi.

Celý článek...

Inovai 6Už jen pár dní zbývá do uvedení nové ředy patrů Bettinardi pro rok 2022, konkrétně jde o modely 2022 BB a Inovai. Jedná se o inovace série BB a Inovai 6.0, zcela nová je pak řada patrů s vysokým momentem setrvačnosti Inovai 8.0.

Celý článek...

Cejka ExoAlex Čejka a Mike Weir rozšířili řady golfistů využívajících vybavení Tour Edge. S holemi tohoto výrobce už hraje například Tom Lehman či Tim Petrovic, vůbec asi největší hvězdou je pak Němec Bernhard Langer. Nyní tak přibyla další dvě zajímavá jména.

Celý článek...

StanAdidas spojil síly se společností ZOZO, aby se zrodila limitovaná edice Stan Smith Golf. Třebaže jméno této legendy mají v paměti především fanoušci tenisu, vězte, že jde skutečně o golfovou botu, která však nezatírá nápadnou podobu s volnočasovou i tenisovou botou. Novinka byla uvedena na trh v souvislosti s návratem turnajů do Japonska po pandemii covid-19, kdy tak oslavuje turnaj ZOZO Championship.

Celý článek...

BlueCamoGroupV takovém duchu Mizuno v podobě kolekce oblečení pro podzim a zimu vyhlašuje válku živlům. Využívají k tomu vysoce funkční textilie, ale i moderní střih a výrazné barvy. Celá kolekce stojí na třech pilířích – voděodolnost v dešti, současně s pružností a komfortem, druhou složkou je teplo, respektive technologie související s odvodem potu a vlhkosti na povrch a regulující únik tepla, třetí opěrný bod představuje dynamický pohyb, tedy schopnost materiálu držet tvar a odolat tlaku, kdy se při pohybu oděv natahuje.

Celý článek...

FJ FuelTak by se dala velmi stručně popsat nová obuv FJ FUEL. Výrobce jí hodlá oslovit především golfisty hledající voděodolnou botu s jasně sportovní siluetou, charakteristickou zúžením ve středu a rozšířením platformy v přední i zadní části. Kombinací spodní části inspirované modelem Pro|SL, patentovaným stabilizačním mostem ve středu a mezipodešví zajišťující boční oporu vznikla obuv pyšnící se výbornou stabilitou, která potěší všechny bez rozdílu – dámy, pány i hráče z řad mládeže.

Celý článek...

vanČas vánočních dárků se rychle blíží! Proto jsme se letos rozhodli "najmout" zvláštní osobu... Náš Dárkový Caddy vám poradí, jak vybrat nejlepší dárek pro golfistu, golfistku a juniora - aby byla celá golfová rodina s obdrženými dárky spokojená!

Celý článek...

darek1Golf je velmi elegantní a estetická hra. Zkušení golfisté nakupují vybavení oblíbených značek a nešetří penězi za praktické doplňky včetně drobností. Chcete-li své golfové nadšence potěšit, vyberte si golfový dárek, který splní jejich očekávání.

Celý článek...

SM ColterUž čtyři dekády je značka Sun Mountain spojena s golfem, jehož fanoušci si vybaví hlavně bagy. Pozadu ale výrobce nezůstává ani v segmentu oblečení a připravil i novou kolekci pro nadcházející měsíce. Jejím primárním cílem je poskytnout hráčům teplo a umožnit jim široký rozsah pohybu. Kolekce Colter nabízí v pánské verzi bundu i vestu se zipem po celé délce, neschází ani pulovr s dlouhými rukávy. Stejně tak dámy najdou bundu i vestu do chladných dní, zhotovené ze syntetických vláken, pohlcujících tělesné teplo a odvádějících vlhkost ven.

Celý článek...

Strana 3 z 70

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...