Golfiq
Výbava

Prouzova 700px

Mizuno STTak lze ve stručnosti popsat další novinku uznávaného výrobce z Osaky. Ale ať nechodíme kolem horké kaše. Nejnovější drajvr Mizuno ST180 je zkonstruován tak, abyste dosáhli vysoké rychlosti a míči udělili méně spinu.
Poprvé při konstrukci nejdelší hole bagu použili tzv. wave sole technologii. Její smysl spočívá v důsledném rozložení hmoty – každý gram, který byl k dispozici, posunuli dolů a blíž k líci, čímž dosáhli nižší rotace. Těžit z toho mohou i hráči s nejrychlejším švihem.

Celý článek...

ABF-fordecor

SMZnámý výrobce golfových bagů Sun Mountain přichází se zajímavou novinkou. Dva své nejprodávanější bagy opatřil přenosným power packem. Ten je spojený s externím USB portem, a tak si během hry můžete klidně dobít mobilní telefon či jiný mobilní přístroj. Cart bag Supercharged C-130 se v obchodech objeví v červnu, v srpnu bude následovat Supercharged 4.5LS určený k nošení.

Celý článek...

Nikon MonarchDálkoměry se již staly oblíbeným vybavením pro golf i pro jiné outdorové aktivity, při nichž je užitečné mít možnost rychlého a přesného měření vzdálenosti. Nový vylepšený model Nikon Monarch 3000 Stabilized vychází z přístroje Monarch 7i VR, oproti němuž má menší a lehčí tělo vybavené funkcí redukce vibrací a nyní disponuje pro podporu měření dlouhých vzdáleností prodlouženou maximální měřitelnou vzdáleností 2 740 metrů.

Celý článek...

Titleista-ilV uplynulých čtyřech letech jsem napsal několik článků o golfových míčích vhodných pro seniorské golfisty a celkově pro golfistky a golfisty s nižší rychlostí švihu. Například článek „Míčková magie aneb jak levněji čarovat s optimalizací golfového vybavení". Vzhledem k tomu, že jsem obdržel několik reakcí od našich golfistů, které to zaujalo, rozhodl jsem se znovu navštívit toto téma.

Celý článek...

Tour VelvetSpolečnost Eaton prostřednictvím divize golfových gripů Golf Pride hlásí další přírůstek, a sice osvědčený model Tour Velvet, jenž nově opatřili revoluční technologií ALIGN. Ta se prvně objevila vloni na rodině gripů MCC a MCC Plus4, představujících vlajkovou loď výrobce.

Celý článek...

t-mbCo je víc – tři čtyři metry délky k dobru, nebo konzistentně vysoké údery, po nichž míček měkce přistane na greenu a rychle zastaví poblíž vlajky? Golfisté hladovějící po délce v tom možná mají jasno. Stejně tak Titleist, který právě v konzistenci a schopnosti míč rychle zastavit spatřuje recept na nízké skóre. Na jeho základě „uvařili" železa řady 718.

Celý článek...

Strana 4 z 69

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...