Pravidla
Výbava

Prouzova 700px

Puma VTak zní tři základní pilíře značky Puma. A bezezbytku to platí i pro kolekci chystanou na podzim a zimu. Ta servíruje svěží a trendy barevné příběhy, dobře spojené s perfektním střihem a technickými prvky včetně nových vláken, zvaných Fusionyarn. Ta podporují komfort, výkon i styl a vynikají až „máslovou" měkkostí, těží i z prodyšnosti bavlny, zároveň dobře odvádějí vlhkost, polyester pro změnu přináší odolnost. Smísením umělých a přírodních vláken docílili rychle schnoucího materiálu, který dobře vypadá a příjemně se nosí za jakýchkoliv podmínek. Nová vlákna využili u polo triček Crossings a Local Pro, uplatnění dále našla v rámci dámské kolekce (pola Road Map a Sundays).

Celý článek...

TM Spider MiniA platí to i pro verzi patru TaylorMade – Spider Mini, jež nabízí podobný výkon jako originální patry Spider Tour. Od nich se odlišuje minimalistickým designem a „zeštíhlením". Hlava je celkově o 15 % menší, přesto přináší stabilitu srovnatelnou se svým větším sourozencem. Vzhledem k menšímu rozměru posunuli těžiště blíže přední hraně, díky tomu jde hlava lehce do úderu, podobně jako u patrů typu blade.

Celý článek...

Exo wedgeKované wedge Exotics CBX potěší každého hráče, jenž hledá délkovou kontrolu, maximální všestrannost a dostatek rotace. Vykovány jsou z měkké karbonové oceli S25, která je ideální pro výbornou odezvu. Klasický tvar a tenká horní hrana jdou dobře dohromady s novou metodou DG, označenou iniciálami zakladatele společnosti Davida Gloda.

Celý článek...

GarminMajitelé vybraných chytrých hodinek Garmin mají nyní poprvé možnost v Česku využít výhod systému bezkontaktních plateb Garmin Pay™. Podporu služby Garmin Pay™ představila v České republice jako první MONETA Money Bank. Pro její zákazníky jsou platby Garmin Pay™ k dispozici ve spojení s platebními kartami Visa a Mastercard.

Celý článek...

PING Glide ForgedKarbonová ocel 8620, velikost a tvar oslovující nejlepší hráče světa. I tak by mohla znít stručná charakteristika wedží PING Glide Forged, nejnovějších holí výrobce, jež dále zaujmou elegantním vzhledem, vysokou mírou rotace či dostatečnou zpětnou vazbou. A už nyní se o ně můžete hlásit včetně možnosti nechat si hole vyladit přímo na míru.

Celý článek...

Tit ScottyHned na několik klíčových prvků se zaměřil výrobce špičkových patrů Scotty Cameron. Zatímco elegance a precizní tvar se u nich staly samozřejmostí, opírají se nové modely o lepší vyvážení nebo dokonalejší tlumení vibrací.

Celý článek...

Strana 4 z 73

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...