Výbava

Prouzova 700px

scaryZnačka PRG si své místo mezi příznivci golfu vybojovala díky opravdu nepřehlédnutelným doplňkům. V prvé řadě jde o nepřebernou skálu head coverů, a to jak na patry, tak na drajvry. Od uhlazenějších modelů, jako jsou třeba čtyřlístky pro štěstí až po covery s obrázkem masky ze série Scary Movie. Do nevšedního „kabátku" přitom obléknete jak patry typu blade, tak mallety.

Celý článek...

22 pumaOstře řezané rysy nezapřou, že v modelu GS-One Sport přináší Puma ryze sportovní model bezespajkové obuvi. Zvlášť dramaticky vystrkuje drápky v jasně červeném barevném provedení, jež působí hodně agresivně. Tady máte záruku, že budete na hřišti nepřehlédnutelní. Inovaci přináší několik špičkových technologií, silueta se blíží běžným botám, které nosíte na volnočasové aktivity. S tím souvisí i míra komfortu. Jednotlivé části jsou kombinovány tak, aby vytvořily jedinečný systém – golfový. Odtud také zkratka GS – tedy golfový systém.

Celý článek...

protoJednoduše Proto. Proto 388 a Proto 348. Ale dost slovních říček. Kam tím vším míříme? Zkraje týdne nám do redakce dorazila nenápadná bílá krabička s dvěma bílými krabičkami uvnitř... A v těch se ukrývaly prototypy dvou modelů míčů Titleist, tedy Proto 388 a Proto 348. Znalejší z vás už nejspíš tuší, že číslo označuje počet dimplů a jedná se o modely Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023.

Celý článek...

bg... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...

ChipRBojujete s krátkou hrou, je pro vás hra wedží ztělesněnou noční můrou? Pokud ano, možná pro vás bude řešením tzv. chipper, obojživelník využívající předností patru a wedge. Ping jej uvádí na scénu pod názvem ChipR. Hůl z nerez oceli čerpá předlohu v předchůdci z konce 70. let. Délkou 35" kopíruje patr, loft (38,5°) se zase blíží železu devítce. Uplatnění ChipR najde u ran kolem 40 metrů do greenu, kdy můžete využít patovacího pohybu pro rány typu bump and run. Předností oproti klasické wedži je lepší kontrola vzdálenosti a větší konzistence úderu, které následně ústí v kratší pat.

Celý článek...

Tit carJe spousta tuzemských hráčů, kteří si ani v zimě „nedají pokoj" a vyrážejí na hřiště. Samozřejmě ne s plnou polní, ale s notně zredukovanou výbavou. A právě těmto golfistům skvěle poslouží bag na nošení značky Titleist. Pod označením Premium najdete jeho vylepšenou verzi.

Celý článek...

OgOgio potěší všechny golfisty, kteří se poohlížejí po novém bagu. A je jedno, zda toužíte po stand bagu nebo preferujete cart bag. Oba tábory uspokojí nepromokavými modely All Elements s výraznými grafickými vzory, určenými výhradně pro evropský trh. Hybridní All Elements bag se nabízí v osmi barevných variacích, od klasické černé až po galaktickou červenou označenou Nebula (Mlhovina). Stylová a nápaditá podoba má vyvolat úžas, donutit vás vystoupit z řady nebo alespoň pozdvihnout obočí nad jedinečností těchto kousků.

Celý článek...

monoNázev úderný jak pat bezpečně mířící na střed jamky. Právě takové pojmenování použil renomovaný výrobce Scotty Cameron pro svůj další přírůstek v rodině patrů. Jedná se o limitovanou edici malletů a jak už označení napovídá, jsou zhotovené z jednoho kusu oceli.

Celý článek...

caosO čem je řeč? O limitované edici obuvi adidas CODECHAOS 22, charakteristické zcela novým designem a inovativními technologiemi. Vyzkoušejte sami, zdali tato novinka posouvá výkon v segmentu bezespajkových bot na novou úroveň. Obuv na první pohled zaujme siluetou a podrážkou, a to jak její podobou, tak barvou. Primární je nicméně funkce – poskytuje lepší oporu během švihu a větší spojení se zemí. S tím souvisí i tzv. TWISTGRIP technologie, kterou nově rozšířili napříč patou, přední částí chodidla i po stranách.

Celý článek...

Strana 3 z 74

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...