Výbava

Prouzova 700px

footjoy-tour-alpha-750FootJoy uvádí další ze svých sportovně laděných modelů obuvi, Tour Alpha se prezentuje hned ve třech verzích, základní a dále v BOA a Dual BOA variantě. Základ představuje optimalizovaný systém stabilizace, sestávající vnější přepážky v oblasti paty, rámu a postranním klipu. Smyslem je hráče dokonale ukotvit během švihu tak, aby do něho vložil maximum energie. Jde o zatím nejpokročilejší systém výrobce.

Celý článek...

Cle LauVe druhé půli února příznivci značky Cleveland zbystří, na trh totiž dorazí rodina holí Launcher XL, jejíž drajvry vám představujeme. „Míče vysílají rovně a daleko – prosté a jednoduché," popisuje novinku Joe Miller, produktový manažer značky pro Evropu. Podle něho jde o nejtolerantnější drajvr, jaký kdy zkonstruovali. Výrobce představuje standardní model, u něhož lze nastavit lie a loft, Lite model, ideální pro hráče s menší švihovou rychlostí, slibující délku a rychlost a dále Draw model pro korekci šlajsu.

Celý článek...

Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. Dnes si představíme poslední variantu, tedy PRO 225.

Celý článek...

Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. První z modelů – PRO 221 – představuje dokonalý muscleback, inspirovaný ikonickými čepelemi předchozích želez. Schopnost tvarovat rány souvisí s úpravami tvaru a umístěním těžiště. Došlo ke zkosení, takže profil líce je kratší, horní hrana se zúžila, avšak nezměnila se hmotnost horní části čepele. Díky těmto úpravám jsou železa výrazně kompaktnější a skórovací než předchůdci.
„Pracovali jsme v malých postupných krocích, abychom se vyhnuli kritice," uvedl David Llewellyn, který zdůraznil použití měkké měděné podložky a vypíchl drobné úpravy zejména u želez č. 8, 9 a PW. Set začíná trojkou a končí PW, k dispozici je pouze pro praváky v ceně 220 euro za hůl.

Celý článek...

No dyeŘada výrobců oblečení a obuvi dává najevo, že jim vztah k životnímu prostředí v souvislosti s výrobou není lhostejný. A ve sportovním světě je to právě adidas, kdo se v tomto směru snaží určovat trendy. Důkazem jsou i dva modely bot z kolekce No-Dye. Jak už název prozrazuje, produkt se nebarví, respektive vrchní část obuvi je zcela zhotovena z materiálu v jeho přirozené barvě. Díky tomu mohli při výrobě použít až o 60 % méně vody i energie a je to další dílek firmy k trvale udržitelné produkci, kdy se zároveň zavázali k využívání recyklovaných plastů. „Neustále hledáme způsoby, jak snížit dopady výroby na životní prostředí," uvedl k tomu Masun Denison, šéf globální sekce obuvi. „S touto kolekcí golfistům přinášíme další důvod, proč kromě stylu i výkonu naše boty nosit a mít z toho dobrý pocit."

Celý článek...

SLKterá bota vévodí segmentu bezespajkové obuvi Footjoy? Pokud se domníváte, že jde o Pro|SL, pak je vaše domněnka zcela správná. V modelu pro letošní rok se zaměřili na zvýšení pohodlí i rychlost. Komfort souvisí s pěnou ve střední části, systém polstrování (Stratofoam) vychází z pěny tvořené směsí materiálů a rozmístěné tak, aby chodidlo mělo potřebnou oporu a pohodlí při švihu i chůzi.

Celý článek...

Inovai 6Už jen pár dní zbývá do uvedení nové ředy patrů Bettinardi pro rok 2022, konkrétně jde o modely 2022 BB a Inovai. Jedná se o inovace série BB a Inovai 6.0, zcela nová je pak řada patrů s vysokým momentem setrvačnosti Inovai 8.0.

Celý článek...

Cejka ExoAlex Čejka a Mike Weir rozšířili řady golfistů využívajících vybavení Tour Edge. S holemi tohoto výrobce už hraje například Tom Lehman či Tim Petrovic, vůbec asi největší hvězdou je pak Němec Bernhard Langer. Nyní tak přibyla další dvě zajímavá jména.

Celý článek...

StanAdidas spojil síly se společností ZOZO, aby se zrodila limitovaná edice Stan Smith Golf. Třebaže jméno této legendy mají v paměti především fanoušci tenisu, vězte, že jde skutečně o golfovou botu, která však nezatírá nápadnou podobu s volnočasovou i tenisovou botou. Novinka byla uvedena na trh v souvislosti s návratem turnajů do Japonska po pandemii covid-19, kdy tak oslavuje turnaj ZOZO Championship.

Celý článek...

Strana 9 z 76

9

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...