Výbava

Prouzova 700px

milled 2Wedge Milled Spin 2 rovněž dospěly do své druhé generace. Tu charakterizuje precizní geometrie líce související s optimálním spinem i pocitem, ostřejší, hlubší i užší drážky, díky kterým míčku udělíte více boční rotace. Tomu napomáhá i leptáním zdrsněný povrch mezi drážkami. Rozmístění hmoty a umístění těžiště umožňují dosáhnout optimálního letu míčku. Vložka z termoplastického uretanu v zadní části tlumí vibrace a přispívá k lepšímu pocitu z úderu.

Celý článek...

adNová éra lehkosti. Alespoň nám ji slibuje adidas v nové obuvi ZG21, vysoce výkonné spajkové botě nízké hmotnosti, přinášející výjimečný komfort. Alespoň tak by se daly v kostce shrnout požadavky předních světových hráčů, kterým tak výrobce plně vyšel vstříc. Zrod této obuvi trval téměř dva roky. Inu, nulové kompromisy potřebují čas.

Celý článek...

EliteNa stránkách Golfu vás pravidelně zásobíme informacemi, že Mizuno už dávno není jen synonymem kvalitních kovaných želez. Prosazují se nejen v segmentu dalších holí, ale s vervou vtrhli také do oblasti golfového oblečení, obuvi i doplňků. Důkazem je mimo jiné rukavice Elite, která si od MyGolfSpy vysloužila ocenění „Most Wanted". Zdá se tedy, že tento produkt je a bude žádaný.

Celý článek...

TRailNovinkou značky Cobra tentokrát potěšíme začínající a méně zkušené hráče. Právě oni z tolerantních holí Cobra T-Rail, charakteristických dutým tělem a unikátním tvarem kombinujícím hybrid a železo, vytěží nejvíce. Přinášejí totiž optimální mix délky a extrémní tolerance, což hole z kategorie „usnadňující hru" posouvá na další úroveň.

Celý článek...

TM BagPrávě na tuto otázku, pátrající po ideálním úložném prostoru pro vaše hole, odpovídá TaylorMade novou řadou golfových bagů pro rok 2021. Konkrétně se jedná o několik vylepšených variant modelu FlexTech a dále o model Strom-Dry a Deluxe.

Celý článek...

Puma DeltaPuma je vážně dravá šelma. A platí to i pro ferveje a greeny. Dokládá to další počin uznávaného výrobce, a sice obuv IGNITE PROADAPT Δ (Delta), jež vznikla ve spolupráci s oblíbeným golfistou Rickie Fowlerem. Delta vyniká stabilitou, trakcí, pohodlím, dobře padne a body určitě neztratíte ani za styl.

Celý článek...

Ping G425 IronExperti upravili líc želez PING G425 využitím její proměnlivé tloušťky, známé z kovových dřev. S tím souvisí rapidní zvýšení pružnosti, díky čemuž se zvýšila rychlost míče, který dále odpálíte výš a lépe na greenu zastavuje, což u délkově orientovaných želez nebývá pravidlem.

Celý článek...

PalmettoSpeciální kolekce oblečení, vydaná při příležitosti druhého pánského majoru sezony, nese odkaz dědictví Jižní Karoliny. Golfisté jako Rickie Fowler, Gary Woodland a Bryson DeChambeau tak na hřišti Ocean v Kiawah Island Golf Resort budou nosit svršky z kolekce příhodně zvané Palmetto, jejíž poznávacím znamením jsou palmy.

Celý článek...

S42Jednu z letošních novinek v už tak bohatém portfoliu golfových produktů Garmin najdete pod označením Approach S42. Elegantní golfové hodinky svými funkcemi bohatě pokryjí zásadní parametry hry a nabízejí velmi solidní poměr výkonu a ceny.

Celý článek...

Strana 9 z 72

9

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...