Výbava

Prouzova 700px

Ping bubbaÚspěšný výrobce golfových holí připravil speciální vydání drajvru PING G, se kterým hraje i oblíbený ranař Bubba Watson. Zhotoví pouze 6 000 kusů, přičemž z každého prodaného drajvru poputuje 60 dolarů nadaci uvedeného profesionála. Akci s charitativním podtextem Ping ve spolupráci s Bubbou organizuje už potřetí od roku 2012 a za tu dobu přibylo na konto potřebným přes milion dolarů.

Celý článek...

TE XJ1Pro koho? Pro hráče s průměrnou rychlostí švihu. Nejnovější drajvr Exotics je určen drtivé většině rekreačních hráčů. Na modelu XJ1 pracovali déle než čtyři roky. Každou z vlastností se snažili posunout zase o kousek dál, a tak zkonstruovali extrémně lehkou hůl, umožňující dosáhnout maximální délky ran z odpaliště, třebaže nedisponujete vysokou rychlostí švihu.

Celý článek...

Scoty CronwPatry Scotty Cameron netřeba blíže představit. Každý zkušený golfista tuší, s jakým nástrojem má co do činění. Špičkový výrobek. A nyní se můžete těšit na novou řadu s názvem Crown. Zahrnuje čtyři modely, jejichž společným jmenovatelem je délka 33 palců, precizní vyvážení do paty a špičky, nový bílý grip Matador a upravený vzhled. Jednotlivé verze nezastírají inspiraci řadou Select, GOLO a Futura X.

Celý článek...

JPX900Více než kterákoliv jiná kategorie holí dělá Mizunu radost „železná sekce". Každý nový kousek tak provázejí nemalá očekávání. Bude tomu tak i v případě modelů JPX900? Na trh půjdou hned ve třech variantách, JPX900 Hot Metal, JPX900 Tour a JPX900 Forged. Při jejich výrobě použili odlišné materiály s ohledem na specifické vlastnosti každého z modelů.

Celý článek...

MercedesDopravní prostředky v designu Mercedes-Benz je dnes možné vídat na vodě, zemi i ve vzduchu. Nyní přišel čas, aby se ukázaly i na golfových hřištích. V edici prémiových golfových vozítek Mercedes-Benz Garia se promítá nezaměnitelný otisk automobilového designu trojcípé hvězdy, který tradičně vychází ze smyslné čistoty tvarů.

Celý článek...

Ping ibladeAni se tomu nechce věřit, ale od uvedení posledních želez PING S55 uplynuly dlouhé tři roky. Společnost známá tím, že trh každoročně nezaplavuje sety, si dala na čas. O to větší očekávání provázejí nový přírůstek v rodině želez – na scénu vstupují iBlade!

Celý článek...

Strana 10 z 64

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...