Inzerce
Výbava

Prouzova 700px

TM TPPrvotřídní zpracování a vylepšené rolování, to jsou dva základní opěrné body nových patrů TaylorMade. Výrobce pod označením TP uvede do světa šestici modelů. Juno, Soto, Mullen, Berwick, Ardmore a Chaska vycházejí z nových materiálů a nového procesu frézování, které umocňují estetiku holí, ale hlavně napomáhají lepšímu výkonu.

Celý článek...

Inzerce

PXG Ko„Letos na golf i tour nahlížíme z globální perspektivy," prohlásil v souvislosti s podepsáním Lydie Ko majitel a zakladatel PXG Bob Parsons, který kromě aktuální dámské světové jedničky „ulovil" také trojnásobnou šampionku LPGA Tour Christinu Kim, účastnici Solheim Cupu Ryan O'Toole a obhájkyni prvenství z U.S. Women's Open Brittany Lang.

Celý článek...

XJ1 FWTaková jsou fervejová dřeva Tour Edge XJ1, navazující na již dříve představený drajvr. Výrobce slibuje hůl pro „skutečné golfisty se skutečnou rychlostí švihu" a hovoří o tzv. superkovu. Tím není nic jiného než titan. A kombinace ultralehkého těla z titanu 9-1-1 s těžkým wolframovým spodkem předčí všechny dosud využívané konstrukce.

Celý článek...

OncOreVíte, co se stane, spojíte-li dohromady revoluční technologii a nový design? Posunete výkon za dosud nedostižnou metu. V tuzemsku méně známý výrobce OnCore na to šel po svém a výsledkem jejich výzkumů jsou dva nové míče. Caliber a Avant.

Celý článek...

Cobra King OSTakové bývají hole s označením „oversize". Jedny takové přinese Cobra Golf. Konkrétně model želez Cobra KING Oversized. Je nabíledni, co přinesou. Největší hlavu v historii společnosti a spolu s ní i největší sweetspot. Těšit se můžete na snadný zásah, dostatečnou délku, toleranci a kontrolu. Pokud jste s golfem začali nedávno a hledáte první set, pak vám představujeme horkého kandidáta.

Celý článek...

EvnrollPatry Evnroll na tuzemských hřištích rozhodně zatím nezdomácněly, možná byste ale měli zbystřit pozornost. Hole legendárního designéra Guerina Rifea charakteristické jedinečným frézovaným vzorkem v líci vykazují nulový rozptyl a podle učiněných testů MyGolfSpy.com si vysloužily hodnocení „nejlepší z nejlepších". Bez ohledu, zda soutěžily s patry typu blade či mallet, drtily konkurenci v zóně od 1,5 do 6 metrů.

Celý článek...

Strana 10 z 65

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...