Výbava

Prouzova 700px

Srixon 10 letUž celou dekádu se přízni golfistů těší míček Srixon AD333, který je k dostání jak v čistě bílé, tak v zářivě žluté variantě. Nejnovější edice dorazila na trh v září a Joe Miller vyzdvihuje zejména všestranný výkon této stálice. „Nižší komprese ve srovnání s předchozími generacemi přináší metry navíc z týčka a také lepší cit při hře z okolí greenů," vysvětluje produktový expert Srixonu pro Evropu. Nově AD333 využívají technologie na túře prověřených modelů Z-Star, nicméně vše je zabalenou pouze ve dvou vrstvách.

Celý článek...

Nik 3Nikon uvedl hned tři nové laserové dálkoměry, Coolshot ProII Stabilized, Coolshot Lite Stabilized a Coolshot 50i. Tentokrát si blíže představíme posledně jmenovaný přístroj. Coolshot 50i je nástupcem modelu Coolshot 40i a měří vzdálenost do 360 metrů (400 yardů).

Celý článek...

CLSNikon uvádí hned novinku Coolshot Lite Stabilized, vybavený inovativními technologiemi, které prostřednictvím špičkové optiky nabízejí nekompromisně jasný a stabilní pohled na hřiště.

Celý článek...

Shot

Nikon uvádí hned nový laserový dálkoměr Coolshot ProII Stabilized, vybavený inovativními technologiemi, které prostřednictvím špičkové optiky nabízejí nekompromisně jasný a stabilní pohled na hřiště. Aktuálně nejpokročilejší laserový dálkoměr od společnosti Nikon přebral technologii stabilizace od svého předchůdce, který si právě v tomto ohledu vysloužil vynikající uživatelské recenze. Nový model dokáže měřit až do vzdálenosti 450 metrů (500 yardů). Stabilizuje obraz, čímž zaměřovací laser eliminuje chvění rukou a další vlivy okolního prostředí.

Celý článek...

Clv fullWedge RTX značky Cleveland už ve světě golfu zdomácněly a obecně se řadí k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí. Nepochybně toho chce výrobce dostát i v případě nových RTX Full-Face wedží, které na pulty prodejen dorazily v létě a kus pořídíte za cenu odpovídající ekvivalentu 160 euro (Tour Satin), respektive 180 euro za verzi RAW. Vlajkový model opatřili drážkami v celé ploše líce, odtud ostatně název Full-Face, a představují skvělou všestrannou hůl splňující veškeré nároky krátké hry.

Celý článek...

Adi botVstupujeme na další schod, pokud jde o oblečení šetrné k přírodě. Jak obuv, tak oblečení je zhotovené z recyklovaného technického materiálu zvaného PRIEMEBLUE. Ten také propůjčil název kolekci, zahrnující pola, bundy a kraťasy. Obuv najdete pod názvem CODECHAOS21. Ostatně adidas už dávno předtím veřejně oznámil, že do roku 2024 by všechny produkty měly být výhradně z recyklovaného polyesteru.

Celý článek...

TRailNovinkou značky Cobra tentokrát potěšíme začínající a méně zkušené hráče. Právě oni z tolerantních holí Cobra T-Rail, charakteristických dutým tělem a unikátním tvarem kombinujícím hybrid a železo, vytěží nejvíce. Přinášejí totiž optimální mix délky a extrémní tolerance, což hole z kategorie „usnadňující hru" posouvá na další úroveň.

Celý článek...

VideniSrixon, jeden z předních výrobců golfových míčů, představuje zcela nový Q-STAR TOUR DIVIDE. A my vám garantujeme, že při jeho spatření budete jak v „Jiříkově vidění", nebo si přinejmenším budete připadat, že vidíte „dvojmo". Novinku představili v půli července (žlutá/oranžová), verze ve žluté/červené a žluté/modré se objevila na trhu o měsíc později.

Celý článek...

3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. V této části si představíme poslední z nich.

Celý článek...

Strana 7 z 72

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...