Golfiq
Výbava

Prouzova 700px

Mack DaddyPřesně to slibuje mistr wedží Roger Cleveland, který úzce spolupracuje s těmi nejlepšími profesionálními golfisty. Z jejich spolupráce se zrodilo další vydání osvědčených wedží Mack Daddy. Dokonalý tvar a progresivní usazení těžiště podporují nižší, kontrolovanější trajektorii i u vyšších loftů. Na první pohled zaujme malý offset, hranatější špička, přímější přední hrana, což holi propůjčuje čistý, klasický vzhled, preferovaný těmi nejlepšími hráči.

Celý článek...

ABF-fordecor

Sigma G KushinUž jste slyšeli o „zlatém" trezoru, v němž se nacházejí pozlacené repliky patrů PING? Myšlenka se zrodila v 70. letech, kdy se Karsten Solheim rozhodl takto ocenit každého z hráčů, který s jeho patrem dobyl profesionální titul. Vždy tak vzniknou dvě hole, z nichž jedna putuje do trezoru a druhou obdrží vítěz. Čeká stejný osud i některý z modelů řady Sigma G?

Celý článek...

Cal Epic drHledáte výjimečně dlouhý drajvr, se kterým míček snáze vyšlete do vzduchu? Není nic lepšího než Great Big Bertha Epic! S takovým sebevědomím uvedl Callaway na trh svou nejdelší hůl, na niž vzápětí navázala také fervejová dřeva. Callaway o svém nejnovějším přírůstku Great Big Bertha Epic ani trochu nepochybuje. Hlavní zbraň v souboji s konkurencí i případnými pochybovači hledejme pod záhadným označením Jailbreak. Jedná se o technologii umožňující podstatným způsobem měnit chování hlavy a líce hole během zásahu míče.

Celý článek...

Garmin hodČemu dáte přednost? Golfovým GPS hodinkám, nebo malému golfovému náramku? Golfové GPS hodinky Garmin Approach S20 i golfový GPS náramek Approach X40 obsahují v paměti více než 40 000 golfových hřišť, včetně českých. Automaticky měří délku ran včetně možnosti jejich podrobného hodnocení. Zobrazí vzdálenosti na greenu, na jeho začátek, střed a konec, na dogleg i layup. Pokročilí hráči ocení zobrazení tvaru hřiště i možnost posunu vlajky na její aktuální pozici. Při hře zapisují skóre kartu.

Celý článek...

Powerband Boa BoostAdidas už několik let zůstává stálicí v segmentu golfové obuvi a oblečení. Není divu, že některé z modelů se pro svou kvalitu udržely ve výrobní řadě celé roky. Aby však značka setrvala na špičce, jsou zapotřebí neustálé inovace. Přesvědčí vás o tom i aktuální kvartet.

Celý článek...

Tit miceTitleist svými novými míči Pro V1 a Pro V1x opět posouvá výkonnostní laťku. Precizní design míče napovídá, že nová sofistikovaná technologie nabídne maximum bez ohledu na výkonnostní kategorii hráče, a tak se můžete těšit na bezkonkurenční kvalitu i konzistenci.

Celý článek...

Strana 10 z 69

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...