Black Stork
Výbava

Prouzova 700px

Evnroll 1Výrobce patrů Evnroll vstoupil na scénu teprve vloni na veletrhu na Floridě, šlo však o nadmíru razantní vstup. Dostáli zejména slibu, že jejich patry nabídnou lepší rolování míčku. Děje se tak pomocí jedinečného vyfrézovaného vzorku v líci a výsledky dokládají takřka nesrovnatelnou přesnost a nulový rozptyl.

Celý článek...

PXG zelezaKdo z vás zaregistroval vpád Boba Parsonse na trh s golfovými holemi, tomu neuniklo netradiční pojmenování jeho výrobků. Vztahuje se totiž k vojenskému zařazení námořní pěchoty Spojených států – Military Occupational Specialty. Odtud pojmenování MOS. A když k tomu přidáte konkrétní číslo, víte, co má který mariňák na starost. 0311 vztahující se k železům odkazuje na střelce.

Celý článek...

Steelhead XRV půlce se Callaway dočkal radostné události, na svět, respektive na prodejní pulty, dorazil další z členů rodiny XR – železa Steelhead Pro. Zhotovena jsou na stejné bázi jako základní verze Steelhead XR, ale protože jde o železa s přívlastkem Pro, těšit se můžete na kompaktnější hlavy, tenčí horní hranu a užší spodek, to vše v elegantním černém PVD finiši, což holím propůjčuje nadmíru atraktivní vzhled.

Celý článek...

Nike JordanZnačka Nike sice opustila svět golfu, ale pouze pokud jde o „hardware". Segment obuvi a oblečení si výrobce zachoval, a tak se na nás valí další novinka – boty „létající" basketbalové legendy, tedy Michaela Air Jordana. Někdejší superstar Chicago Bulls je známá svou velkou láskou ke golfu, což nově stvrdil i uvedením svých vlastních golfových bot – Air Jordan 1 Retro.

Celý článek...

EpicŽádný golfista od scratch hráčů po vysoké hendikepy, který hledá výjimečnou délku, přesnost a snadné odpálení míčku, nenajde nic lepšího než náš drajvr Great Big Bertha Epic! Kdo přichází s takovým výrokem, ten si koleduje. Buď vás totiž golfisté vynesou do nebes, nebo vás nemilosrdně roztrhají na kusy.

Celý článek...

Powerband BBVrátíme golfu razanci, usmysleli si v Adidasu. Seznamte se s obuví Powerband Boa Boost. Od uvedení tohoto typu na trh před deseti lety výrobce nic neslevil ze svých požadavků na trakci, oporu a stabilitu, které napomáhají zvýšit rychlost švihu a zvednout výkon. Nejnovější generace této obuvi v sobě kombinuje hru měnící technologie (polstrování BOOST, „šněrovací" systém L6 Boa® a vylepšené sedlo POWERCAGE) s pružným koženým svrškem.

Celý článek...

Strana 10 z 67

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...