Výbava

Prouzova 700px

Nike Vapor ProNike letos políčil na všechny kategorie golfistů a do světa vysílá hned tři různé sety želez, Vapor Pro, Vapor Pro Combo a Vapor Speed. Ve srovnání se svými předchůdci charakterizuje nové modely těžiště posunuté dopředu a ke špičce. Přesunem hmoty do místa kontaktu s míčem sledovali lepší přenos energie, větší přesnost i stabilitu. Design výrobce zahalil pojmem Modern Muscle Technology – zahrnuje černý PVD finiš s jasně žlutým poznávacím znamením – pověstnou „fajfkou".

Celý článek...

Vybava PGAZajímavý pohled na svět výbavy přinesl ve svém článku Bleacher Report, jenž sestavil desítku nejlepších výrobců vybavení dle zastoupení na PGA Tour.

Celý článek...

Ping G30Jste příznivcem značky PING? Pokud ano, pak mám pro vás dvě zprávy, jednou dobrou a jednu špatnou. Začněme tou špatnou. Záviděli vám kolegové ve flajtu váš neskutečně tolerantní drajvr G25? Jednu z nejoceňovanějších holí letošní sezony? Už nebudou. A ta dobrá zpráva? Ta potěší právě vaše parťáky pokukující po novém drajvru. G30 je totiž ještě tolerantnější!

Celý článek...

SterlingBritská společnost Sterling England vznikla nedávno, ale o její místo na slunci netřeba mít obavy. Prorazit hodlá na zakázku zhotovenými holemi, které plně vyslyší přání každého zákazníka. A půjde o vskutku výjimečné kousky, jak dokládají železa, jež jsou ztělesněním kvality i osobitosti, takže s nimi budete vždycky vyčnívat z řady.

Celý článek...

komperdellRodinná rakouská firma, desítky let vyrábějící lyžařské hole, se před 20 lety vydala moderním směrem – pustila se do golfu. Za všechno mohl její majitel, vizionář. Golf, to bude ono. Šafty umíme vyrobit perfektně, s ostatním si poradíme. V dobách, kdy se v Evropě a Americe vyráběly špičkové produkty a Asie se jen pomalu probírala z produkce laciných napodobenin, se ta myšlenka zdála být excelentní. Silné vývojové oddělení dávalo jistotu, že se věci vyvinou správným směrem.

Celý článek...

OJ shoesPoprvé v historii švédské značky, proslulé svými funkčními oděvy, se Oscar Jacobson pokusí prosadit i v segmentu golfové obuvi. Děje se tak ve spolupráci s renomovaným španělským výrobcem Lottusse, jehož bohatý odkaz a historie mají ještě hlubší kořeny, než tomu je u Oscara Jacobsona, a to dokonce o více než čtvrtstoletí.

Celý článek...

mice-magiePokud jste skutečný golfista, pak po celou svou kariéru nikdy nepřestanete usilovat o nalezení zázračného receptu, jak zahrát dvě rány ze situace, kde ostatní hrají tři. Přesně jak to řekl legendární „otec Augusty" Bobby Jones. Způsob, jak ovládnout tuto magii, si ovšem každý volí podle své osobnosti.

Celý článek...

OJSeveřané jsou proslulí starostlivým postojem k životnímu prostředí. Najevo to dává prostřednictvím nové kolekce pro podzim i zimu také renomovaný švédský výrobce funkčního oblečení Oscar Jacobson. Ve zkratce jej lze jej charakterizovat následovně – styl, funkčnost a vlákna šetrná k přírodě.

Celý článek...

Adams Tight Lies HKdyž se tradice potká s moderní technologií, mohou z toho vzejít třeba nové hybridy a fervejová dřeva Adams Tight Lies. V jejich případě výrobce zkombinoval klasický design s novou technologií Ghost Slot. Výsledkem je elegantní a výkonný nástroj, navíc obdařený pořádnou mírou tolerance.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...