Výbava

Prouzova 700px

EpicŽádný golfista od scratch hráčů po vysoké hendikepy, který hledá výjimečnou délku, přesnost a snadné odpálení míčku, nenajde nic lepšího než náš drajvr Great Big Bertha Epic! Kdo přichází s takovým výrokem, ten si koleduje. Buď vás totiž golfisté vynesou do nebes, nebo vás nemilosrdně roztrhají na kusy.

Celý článek...

Powerband BBVrátíme golfu razanci, usmysleli si v Adidasu. Seznamte se s obuví Powerband Boa Boost. Od uvedení tohoto typu na trh před deseti lety výrobce nic neslevil ze svých požadavků na trakci, oporu a stabilitu, které napomáhají zvýšit rychlost švihu a zvednout výkon. Nejnovější generace této obuvi v sobě kombinuje hru měnící technologie (polstrování BOOST, „šněrovací" systém L6 Boa® a vylepšené sedlo POWERCAGE) s pružným koženým svrškem.

Celý článek...

BlaseA to rovnou třikrát prostřednictvím nových modelů obuvi Puma. „Naše nová dámská řada pro rok 2017 jasně vyjadřuje závazek společnosti zaměřit se také na dámský golf, protože v ženách spatřujeme budoucnost golfu," objasňuje hned na úvod šéf sekce obuvi Grant Knudson.

Celý článek...

ECCO CoolCo by tak mohlo vzniknout, když spojí dohromady síly dva extra silní hráči? Rovnice vypadá jednoduše – ECCO + GORE = špičková bota Ecco Cool. Komfort při chůzi, pohodlí bez ohledu na panující podmínky a dokonalá ochrana.
Jeden z pilířů letošní novinky najdete pod označením GORE-TEX® SURROUND. Jedná se o vylepšený systém vzduchových kanálků, procházejících spodkem obuvi. Díky němu bota skvěle „dýchá", aniž by to negativně ovlivňovalo voděodolnost.

Celý článek...

CBB Beta driverPřesně v ten den v lednu dorazila na pulty vybraných obchodů nová řada holí Callaway Big Bertha s podtitulem Beta. V jejich vzhledu se promítne um špičkových japonských designérů, avšak tím výčet předností teprve začíná...

Celý článek...

Mizuno JPX900 drPřesně to slibuje Mizuno v nejnovější kolekci pod označením JPX900. Vedle drajvrů v řadě figurují fervejová dřeva a hybridy. Nová sada hned získala zajímavý primát v podobě nejvyšší rychlosti míče v historii značky. A ta je pěkně bohatá, neboť se datuje už od roku 1906! Na co dalšího se můžete těšit? Maximální možnost přizpůsobení, optimalizovaný úhel odpalu a množství rotace, jež nabídne metry navíc.

Celý článek...

Strana 7 z 64

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...