Výbava

Prouzova 700px

Adi botVstupujeme na další schod, pokud jde o oblečení šetrné k přírodě. Jak obuv, tak oblečení je zhotovené z recyklovaného technického materiálu zvaného PRIEMEBLUE. Ten také propůjčil název kolekci, zahrnující pola, bundy a kraťasy. Obuv najdete pod názvem CODECHAOS21. Ostatně adidas už dávno předtím veřejně oznámil, že do roku 2024 by všechny produkty měly být výhradně z recyklovaného polyesteru.

Celý článek...

TRailNovinkou značky Cobra tentokrát potěšíme začínající a méně zkušené hráče. Právě oni z tolerantních holí Cobra T-Rail, charakteristických dutým tělem a unikátním tvarem kombinujícím hybrid a železo, vytěží nejvíce. Přinášejí totiž optimální mix délky a extrémní tolerance, což hole z kategorie „usnadňující hru" posouvá na další úroveň.

Celý článek...

VideniSrixon, jeden z předních výrobců golfových míčů, představuje zcela nový Q-STAR TOUR DIVIDE. A my vám garantujeme, že při jeho spatření budete jak v „Jiříkově vidění", nebo si přinejmenším budete připadat, že vidíte „dvojmo". Novinku představili v půli července (žlutá/oranžová), verze ve žluté/červené a žluté/modré se objevila na trhu o měsíc později.

Celý článek...

3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. V této části si představíme poslední z nich.

Celý článek...

AdLetos uplyne třicet let od doby, co adidas uvedl na trh kolekci Equipment. Při příležitosti tohoto výročí připravil speciální kolekci obuvi i oblečení EQT. Navazuje jí na trvalý odkaz výrobce – nabízet sportovcům to nejlepší možné vybavení. I tato řada se nese v duchu posouvání hranic a udržení progresivního stylu. Ne náhodou tak v sobě spojuje špičkové tkaniny s materiálem šetrným k přírodě (PRIMEGREEN), neboť jedním z poslání výrobce zůstává recyklace plastů.

Celý článek...

TM21 blkTaylorMade přichází s opravdu zdařilým dílem, které nejenže uspokojí estéty, ale stojí i na pevných základech, pokud jde o výkon a technologie. Seznamte se s železy P•790 Black. Jak z označení vyplývá, hlavním poznávacím znamením je černý PVD finiš. Železa pracují s osvědčenými prvky výrobce, a tak se těšte na přednosti spojené s dutou konstrukcí, pěnou SpeedFoam a rychlostní kapsou.

Celý článek...

Approach R10Garmin Approach R10 je nový golfový radar určený pro záznam a analýzu tréninku na driving range. Malá krabička, která se vám vejde do bagu, funguje na principu Dopplerovského radaru a je schopna zaznamenat parametry odpalu, let a místo dopadu míčku. Jako displej používá radar mobilní telefon, pomocí kterého můžete do záznamu přidat i svoje video.

Celý článek...

3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. Představme si první dva.

Celý článek...

Nextlite ProPět velmi lehkých modelů sportovního střihu nachystal známý japonský výrobce Mizuno. Vynikají pohodlím, další přednosti vycházejí ze znalostí, jež načerpali z výroby běžecké obuvi. Měkká kůže, opora a nízká hmotnost charakterizují model Nexlite Pro s Boa systémem utažení. Volit lze z velikostí 6,5–12 (UK velikosti). Velmi lehký a voděodolný je rovněž model Nexlite GS Spiked, jak název napovídá, opatřen je spajky, konkrétně originálními Mizuno IG5. K přednostem musíme zařadit i stabilitu a oporu, dotažení obuvi opět ovládáte systémem Boa. Stejnojmenný model najdete i v podobě beze spajků, což přispělo k velmi nízké hmotnosti. Stabilitu při švihu zajišťují gumové výčnělky, mezipodešev je vystlána pěnou zvyšující pohodlí.

Celý článek...

Strana 5 z 70

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...