JuniorgolfPrvní únorový víkend na Hluboké patřil dětem. Konkrétně dětem, které navštěvují zimní tréninky junior golfu. Ten se odehrává v našem partnerském hotelu Štekl, který je vybaven nejmodernějším golfovým simulátorem s nejnovějším softwarem od firmy Full Swing Golf, světové jedničky v oblasti golfové simulace.

Děti byly rozděleny do jednotlivých skupinek (flightů). Při registraci obdržely míčky, teečka a také týmové triko. První flight začal hrát v deset hodin, poslední skončil kolem 19. hodiny večerní.

Juniorgolf 1Vzhledem k časové náročnosti golfového turnaje proběhlo vyhlášení vítězů a předání cen při následujícím tréninku. Vyhlášení se ujal jejich trenér Pavel Ambrož. Každý účastník turnaje obdržel diplom, medaili a vítězové si odnesli pohár a věcné ceny. Blahopřejeme všem malým golfistům a děkujeme jim i jejich rodičům za skvělou atmosféru.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že již v pondělí 18. 04. 2016 bude zahájen Junior Golf. První zkušební hodina je pro nováčky opět zcela zdarma. Více informací naleznete na našich stránkách www.golfhluboka.cz a FB.

Text a foto: Dominika Petrovičová, GK Hluboká nad Vltavou


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...