Hluboka-1O státním svátku dne 28.9.2016 se v Golf Resortu Hluboká konal historický první turnaj Zámecký Golf Cup, který nás tematicky přenesl do doby králů, královen a jiných středověkých zvyklostí.

To podpořil team Golf Resortu, který byl oděn do dobových kostýmů. Pro hráče byla připravena zámecká snídaně, která byla uspořádána na terase. Pro vítěze byl nachystán královský trůn, hráči se již před turnajem mohli dohadovat, kdo z nich bude králem turnaje. Po slavnostní zahájení turnaje, kde se hráči dozvěděli o královské soutěži – střelbě z luku a zámeckém kvízu, které je čekaly na hřišti.

Hluboka-flightV 10:30 byl turnaj odstartován sirénou. Na hřišti byly připraveny tradičně vložené soutěže Nearest to the pin a Longest drive. Speciální vložená soutěž byla na jamce č. 2 v podobě střílení z luku. Každý hráč měl tři rány a popř. že se nedařilo, rány mohl nahnat vypitím medoviny. Na každé třetí jamce byla připravena kvízová otázka týkající se Zámku Hluboká či historie z blízkého okolí.

Počasí se tento den vyvedlo a bylo krásné babí léto. Během dne pro hráče bylo připraveno občerstvení na altánech – silná kohoutí polévka, játrová paštika s brusinkami a kváskovým chlebem. Nesměla chybět ani „nápojová ambulance" v podobě hostesek, které rozvážely alkoholické a nealkoholické nápoje. Hráči začali docházet kolem 16. hodiny a připravena byla královská hostina v podobě pečeného mléčného selete, uzeného jazyka, vepřové kýty, hrnce s variací mas, uzenin, fazolemi a cizrnou a mnoho jiného. K poslechu a zábavě hrála živá hudba v podobě kapely Duo Duodos.

Hluboka-2Na památku si hráči mohli odnést fotografie celého flightu. Vyhlášení výsledků proběhlo pod vedením pana Loužka. Hráči se mohli těšit z hodnotných cen od partnerů turnaje Stock, Marien Spa, Solnička, Středověká Krčma, Wellness Hotel Frymburk. Ve vložené soutěži střílení z luku došlo ke shodě, rozstřel probíhal na terase. Úkolem bylo sestřelit jablko z královského trůnu. Výhercem se stal pan Legat. V Zámeckém kvízu dosáhli absolutního počtu bodů dva hráči a oba obdrželi cenu. Absolutním vítězem turnaje se stal pan Jiří Lála s celkovým počtem 69 bodů a stal se tak králem turnaje. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru a těšíme za rok opět na Zámeckém turnaji.

Text a foto: ZGC Hluboká


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...