Mstetice 02Jen máloco je tak konstantní jako základní klubové členství ve Mstěticích. Pro rok 2017 zůstává na částce 3 500 Kč, tedy ve stejné výši jako loni i předloni. „Také letos jsme měli nemalé investice do hřiště a zázemí, nicméně navzdory tomu nebudeme s cenou členství pro sezonu 2017 hýbat a ponecháme ji na stejné úrovni. Náš klub nabízí celkem osm druhů členství. Od základního až po roční řádné členství, které stojí 20 000," zdůrazňuje Jaroslav Kuracina, manager GC Mstětice.

Toto členství má podle něj tu výhodu, že pokud ho hráč zaplatí pětkrát za sebou, od šestého roku se stává řádným členem a platí již jen 15 000 Kč. „Podotýkám, že v našem klubu nemáme žádný vstupní poplatek," dodává Jaroslav Kuracina.

Pozor, při zaplacení členství do 31. 12. 2016 získává člen jedenkrát fee nebo 1 350 balonů na driving range. Tato nabídka se týká pouze řádného, ročního a juniorského členství. Bonus lze získat také u základního a 50% členství. Kdo si ho pořídí do konce prosince, má nárok na 750 balonů, tedy 25 žetonů na driving range. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz, případně volejte na číslo 725 936 136 nebo zašlete mail na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...