Vega 1Když s prvními dny nového roku proběhla Brnem zpráva o zbrusu novém indoorovém centru, mohlo to u mnoha golfistů – a to i z důvodu nezvykle teplého počasí – vzbudit jen povrchní zájem. Hvězdu, která se rozzářila na brněnském indoorovém nebi, ale stojí za to prozkoumat zblízka.

„Určitě jsme nestavěli naše centrum jen pro zábavu," uvádí své vize Jaroslav Pecha, majitel a provozovatel Vega Golf Clubu. „Cílem bylo vytvoření ideálních tréninkových podmínek s profesionální analýzou, bez které se moderní tréninkové metody už dnes neobejdou a které by se měly využívat bez ohledu na roční období. Řekněte, kde jinde jste schopni získat takto kvalitní data za pár stokorun? Přidejte fitting, jenž považujeme za druhý pilíř naší činnosti, a zjistíte, že na klasický virtuální golf už moc prostoru nezbývá. Když si ale najdete čas, jednačtyřicet hřišť v nabídce a vysokorychlostní 4kamerový systém snímání s 3D vizualizací vás nezklame," usmívá se Pecha. A na co se tedy ve Vega Golf Clubu připravit?

Vega TruplProfesionálni golfový simulátor
Pro snímání pohybu golfové hole a letu golfového míčku je použita 3D soustava vysokorychlostních kamer. Simulátor tak neobsahuje žádné snímače v podlaze, ani nemusíte před úderem zadávat golfovou hůl, se kterou se chystáte provádět ránu. Vysokorychlostní kamery totiž sledují skutečný pohyb jak samotné golfové hole při švihu, tak rychlost a rotaci odpáleného golfového míčku. Navíc přesnost a realita simulátoru je doslova unikátní, proto se golfový simulátor používá pro trénink i těch nejlepších hráčů.

Profesionální golfový trenér
Trenérský tým je vedený Ondrou Truplem, který má za sebou 20letou úspěšnou praxi s nejvyšší možnou trenérskou kvalifikací a hráčské zkušenosti z elitní profesionální Challenge Tour i Volvo Tour, dnešní European Tour.

Vega analyzaProfesionální analýza golfového švihu
Způsob snímání, následného zpracovávání údajů a finální výstup posunují tento typ simulátoru mezi absolutní špičku poskytující simulace téměř identické s realitou. Vysokorychlostní kamery zaznamenávají golfový švih ze stropního i bočního pohledu v reálném čase a trenér s hráčem pak analyzují golfový švih rozborem videozáznamu. A že je co rozebírat! V tabulce vyhodnocující každý úder totiž nikdy nechybí: vertikální i horizontální úhel letu, rychlost, délka, výška i vzdálenost letu, typ úderu, úhlová rotace, zpětná rotace, dráha úderu, úhel hlavy hole při úderu... při patování pak i síla či směr patovacího úderu.

Profesionální sestavení holí na míru
Je veřejným tajemstvím, že Ondra Trupl patří v oblasti „golfového hardwaru" k jedničkám v Česku. Vždyť má v této oblasti na starost i vzdělávání svých kolegů profesionálů. Když mu pak dáte do ruky tak mocnou zbraň, jako je tento golfový simulátor, můžete si být jisti, že sestava, jakou vám doporučí, je skutečně ušita přímo pro vás.

Profesionální výhody a servis
Každodenní provoz, online rezervace času, osobní herní statistiky... to je jen zlomek možností, které lze ve Vega Golf Clubu využít. Přitom ceny nejsou nijak přemrštěné. Základní (nejvyšší) sazba pro provoz simulátoru – ať již trénujete nebo si jen hrajete – je nastavena na 500 Kč/h. Za hodinu s trenérem, který je vám po celou dobu k dispozici, zaplatíte jen 800 Kč! Ve Vega Golf Clubu ale pracují i se slevami v rámci předplatného, popřípadě v závislosti na ročním období, a tak se zde při dobrém cenovém managmentu dokážete dostat s náklady na nižší hodnotu, než kterou zaplatíte na běžném drivingu. Přitom údaje, které dostanete k dispozici, nikde jinde nezískáte.

Kontaktní informace:
Vega Golf Club
Nejedlého 1
636 00 Brno
Tel.: 602 579 607
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.vega-golf-brno.cz
Otevírací hodiny: po–ne: 9.00–21.00


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...