Mstetice zimaGolfové hřiště ve Mstěticích je v tuto chvíli pod sněhem, nicméně z krbu klubové restaurace sálá příjemné teplo a vedení klubu už spřádá plány na novou sezonu. Mstětický klub je proslulý neustálým zlepšováním služeb a inovacemi. Podle managera Jaroslava Kuraciny je již připraven seznam investic pro letošní rok.

„Společně s prezidentem klubu Liborem Vrbou vyhodnotíme zásadní priority a ty zrealizujeme. V těchto dnech probíhá generální úklid kuchyně a drobná údržba restaurace. O dalších krocích budeme členy pravidelně informovat," slibuje mstětický manažer. „Když zmiňuji členy, asi bych měl připomenout také členství pro rok 2017. To základní zůstává na částce 3 500 Kč, tedy ve stejné výši jako poslední tři sezony. Nabízíme celkem osm druhů členství. Od základního až po roční řádné, které stojí 20 000 Kč," dodává.

Pokud počasí dovolí, plánují zahájení nové sezony v průběhu března. „Ono se to nezdá, ale v podstatě je to za dveřmi. Měl bych připomenout, že zahajujeme pronájem boxů v caddy a skříněk. Samostatný box nebo skříňku pronajmeme za 1 000 korun na rok, obojí dohromady za 1 500 Kč," zmi%nuje Jaroslav Kuracina na závěr.
Více informací najdete na www.golfmstetice.cz, případně volejte na číslo 725 936 136 nebo zašlete mail na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...