aneb Komplexní příprava hráčů v pražských Hodkovičkách

Od 8. června začaly v Hodkovičkách pod vedením trenérů Golfové akademie Skopový komplexní přípravné kurzy, jejichž hlavní myšlenkou je systém kontinuální výuky, který zabezpečí lepší výsledky. Pro pokročilé je připraven scrambling (kurz skórování), Up and Down (kurz přihrávek) nebo kurz o mentálním vlivu na naši hru a jak jej dostat pod kontrolu. Z této bohaté nabídky si určitě vybere každý.

Více informací o Hodkovičkách i kurzech

 

Během turnajů pořádaných areálem Golf Hostivař máte šanci vyhrát byt v hodnotě 2 000 000 Kč v novém projektu Bydlení Nad Přehradou společnosti FINEP Hostivař a.s. Stačí zahrát eso na devaté jamce v průběhu jakéhokoli veřejného turnaje a můžete bydlet v sousedství hostivařského golfového hřiště.

Celý článek...

 

V letošním roce jsme ve Mstěticích pro zájemce připravili sobotní specializované kurzy golfu určené pro hráče všech výkonnostních skupin a zaměřené na jednotlivé herní dovednosti. Kurzy jsou pod vedením mstětického HEAD PRO Petra Mrůzka nebo mstětického profesionála Lukáše Hroudy. Jedná se o 2hodinnové bloky.

Celý článek...

V sobotu 19. 6. 2010 se uskuteční III. ročník ojedinělé golfové akce: GOLF MARATON 2010. Cílem je, aby na hřišti uhrálo 18 jamek v daný den co nejvíce golfistů. Startuje se od 4.10 do 17.00. Přihlašování a výběr preferovaného času na www.gccm.cz nebo na recepci (tel.: 326 997 190).

Celý článek...

V Trhovém Štěpánově už můžete hrát na hendikep

Květen byl mezníkem v historii 9jamkového veřejného hřiště Atrium GC na okraji Vysočiny, pouhých 50 kilometrů od Prahy po dálnici D1. Po dokončení deváté jamky proběhlo dne 18. května znormování. Zúročila se tak několikaletá intenzivní péče a usilovná práce nadšenců malého kolektivu klubu. Hráč tady může za relativně krátkou dobu odehrát celé technické hřiště v členitém terénu s řadou vodních překážek, převýšení a zajímavé vegetace. Odpočinek po hře poskytne posezení v atriu, hra petanque nebo ruské kuželky.
Text a foto: Mirka Voigtsová

Více o Atrium GC

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...