Pokud máte chuť a čas ve středu 24. 8. 2011, zavítejte do Slapů, kde od 15 hodin vypukne Bart Simpson´s Cup. Turnaj se odehraje na devítce Tři kříže (jedenkrát 9 jamek) a na konec si můžete vychutnat degustační menu.
Cena: 800 Kč, pro juniory a seniory cena: 550 Kč (v ceně je fee, startovné a degustační menu po hře), držitelé fee karet platí za startovné pouze 300 Kč. Nejlepší hráči obdrží věcné ceny, bojovat se bude v kategoriích 0–29,9 mistrovská a 30–54 klubová.

Celý článek...

Nádherné nedělní počasí jako by bylo předzvěstí úžasného dne. V Hořehledech došlo k boji o krále a královnu. A byl to boj opravdu nelítostný. V prestižní mužské kategorii HCP 0–29,9 se hrálo na rány a vítězství obhajoval prezident klubu Karel Čelikovský. Přestože na 18 jamkách uhrál celkem čtyři birdie, stačilo to pouze na 3. místo.

Celý článek...

NovagolfUžijte si na Nové Americe závěr letošních prázdnin na plno! Green fee, carts, žetony na tréninkové míče a ubytování v hotelu Nová Amerika*** - to vše máte v rámci této akce za polovinu. Akce platí od 22. 8. 2011 do 4. 9. 2011 a platí pro všechny golfisty!

Celý článek...

Hlavní město chce na 25 let s desetiletou opcí pronajmout společnosti Golf Vinoř zhruba 75 hektarů pozemků ve Vinoři. Společnost plánuje v místě vybudovat 27jamkové golfové hřiště. Záměr zveřejnilo město ve středu na své úřední desce. O pozemky měla už dříve zájem společnost Sekyra Group, od záměru ale loni ustoupila. Záměr schválilo minulé vedení rady asi měsíc po podzimních volbách v době, kdy ještě nebylo ustaveno nové vedení. Ani nové vedení ale proti záměru nic nenamítá, pouze původně uvažovaný pronájem na dobu neurčitou změnilo na dobu určitou. Do výběrového řízení se přihlásil pouze jeden uchazeč, a to společnost Golf Vinoř, která vlastní přilehlý pozemek.

Celý článek...

Poslední červencový týden byl pro hráče, kteří si přijeli zahrát na Golf Resort Karlovy Vary, bohatým na golfové úspěchy. V průběhu jednoho týdne se vyplnil třem hráčům golfový sen v podobě zahrání jamky na jednu jedinou ránu O tento fantastický úder se postarali v pátek 22. 7. Petr Klimeš na 10. jamce, ve čtvrtek 28. 7. Denis Schrehardt (9 let) na 4. jamce a 29. 7. David Zikmund na 17. jamce.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...