RopiceProstřednictvím Czech Golf Academy a ve spolupráci s Beskydským golfovým klubem budou v Golf resortu Ropice organizovány pravidelně nábory a tréninky dětí. Dětem se budou věnovat profesionální trenéři Lukáš Pavelka nebo Jiří Maglen, případně pověření asistenti.

Celý článek...

celadna_nadhledBabysitting se v českém prostředí stává standardní službou na golfových hřištích. Stejně tak i tomu je v našem resortu na Čeladné, kde jsme s tímto úspěšným programem začali od letošního května.

Celý článek...

novam_newNevíte kam v Královéhradeckém kraji na sushi? Máme pro vás jednoduchou odpověď! Zavítejte na Novou Ameriku, kde pro vás vždy od pátku do neděle připravuje sushi mistr ze sítě restaurací Sushi-Point vynikající sushi.

Celý článek...

KarloviceGolfové hřiště Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích zahájí v sobotu 5. května sezonu. Od tohoto dne až do podzimu bude hřiště přístupné denně od 8 do 19:30 hodin. Vedle „obvyklého“ provozu nabídne během roku i několik turnajů a soutěží. První z nich se uskuteční 9. června.

Celý článek...

CZgolf_logo_kopieJednou z rolí lídra českého golfového trhu je přispívat k propagaci golfu. Hřiště CZ Golf se proto otvírají všem zájemcům o golfovou hru bez výjimky. A to i těm, kteří nemají osvědčení o způsobilosti ke hře ani tzv. klubový hendikep.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...