black-bridge10V sobotu 16. března oficiálně odstartujeme novou golfovou sezónu. Ani letos jsme přes zimu nelenili a připravili pro Vás spoustu novinek a vylepšení.

Tak to pojďme společně odpálit:
Upravili jsme přední část greenu na jamce č. 5 a č. 14. Greenkeepeři tak budou moci navrtat více různorodých pin pozic.
Vyvýšili jsme úroveň pánských (bílých) odpališť na jamce č. 5 pro lepší přehled a komfort hráčů.

Zakoupili jsme nové buggy a postavili pro ně nové parkovací stání s dobíjením hned u klubovny. Náš vozový park tak aktuálně čítá celkem 25 buggynek. Nově Vám autíčka budeme zapůjčovat na konkrétní čísla.
Na parkovišti od letoška najdete dobíjecí stanici pro elektromobily. Dobíjení je pro hráče a hotelové hosty zdarma.

Novinky jsou i u greenkeeperů. Pořídili jsme nový stroj John Deere. A protože nám není lhostejné prostředí, ve kterém provozujeme resort, od této sezóny jsme se rozhodli upravovat hřiště organickými hnojivy.
K jednorázovému zapůjčení nebo k vícedennímu pronájmu pro Vás máme nové kompletní golfové sety holí.

Zapojili jsme se do projektu Prague Golf Card – regionální golfové karty pro Prahu a okolí. Posledních pár dní máte možnost při nákupu této karty využít zvýhodněnou nabídku klubového členství s 50% slevou za 1 500 Kč.

V letošním roce opět nebudou chybět naše turnajové série Cool Golf Tour, Prague Senior Golf Tour, Ladies Days a dětská túra MiniMyš. Novinkou je možnost zakoupení předplacených her na Cool Golf Tour 6+1 fee zdarma a na seniorskou túru, která se letos bude hrát na všech pěti hřištích zapojených do projektu Prague Golf Card. Výhodně i v této túře můžete zakoupit permanentku 3+1 fee zdarma na našem hřišti.

Kredit Play se stále více profiluje jako univerzální golfová peněženka. Letos z něj nově pořídíte i permanentky na Cool Golf, resp. Senior Tour i regionální kartu Prague Golf Card. S kreditem si tak zahrajete celkem na osmi českých hřištích.
Stejně jako každý rok, i letos pořádáme Den otevřených dveří pro negolfovou veřejnost. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si chtěl vyzkoušet golf, přiveďte ho v neděli 31. března k nám. Doprovodný program bude tentokrát opravdu našlapaný a i golfisté si přijdou na své. Mrkněte na program.

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a.s.
Národních hrdinů 891, 190 12 Praha 9
http://www.grcm.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...