cgf lapoharGolf Resort Černý Most byl od pátku 26. do neděle 28. dubna dějištěm 8. ročníku Lady Abrahams Trophy – utkání družstev žen Severu ČR proti Jihu ČR. Po pátečním turnaji hostů se v sobotu hrály tři foursomy na jamky a tři fourballs na rány, nedělních sedm dvouher na rány rozhodlo o těsném úspěchu Jihu, kterému k obhajobě loňského prvenství z Alfrédova stačila remíza 6,5:6,5 bodu.

V předcházejících sedmi ročnících Lady Abrahams Trophy dvakrát zvítězil výběru Jihu ČR (2006, 2012), pětkrát za sebou výběr Severu ČR (2007–2011).

Pozvánku do sedmičlenného výběru Severu ČR dostaly Karolína Vlčková (ALBGC), Kateřina Krásová (GKCEE), Johanka Šteindlerová (GCERP), Adriana Kubecová (GKCEE), Jana Melichová (GCERP), Kristýna Frýdlová (GCERP) a Michaela Fabiánková (GKCEE).
Sedmičlenný výběr obhájkyň trofeje z Jihu ČR reprezentovaly Silvie Dittertová (RGCML), Kateřina Vlašínová (GCAUS), Lucie Hinnerová (GCBRN), Marie Luňáčková (GKTNV), Irena Foretová (GCAUS), Klára Kaminská (BESGK) a Hana Ryšková (BESGK).

Kompletní zpravodajství najdete ZDE>>>

Zdroj: cgf.cz, text Luboš Klikar, foto Zdeněk Sluka


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...