Mstetice mysakMstětický Myšák je populární série nedělních turnajů, která si dává za cíl zpříjemnit hráčům víkendy. Myšáka se může zúčastnit každý hráč, turnaj není určen pouze pro členy GC Mstětice. Při klasickém nedělním Myšákovi hráči hrají o ceny, jež jsou spíše symbolické, nejedná se o žádné velké dary. V letošním roce si ti nejúspěšnější odvážejí láhev vína s etiketou Myšáka.

Losovací Myšák má stejná pravidla jako ten klasický, ovšem s tím rozdílem, že probíhá vždy poslední neděli v měsíci a hráči jsou odměňováni hodnotnější cenou. Seznam cen, které se budou losovat, je vždy několik týdnů dopředu vyvěšen. Většinou to bývají zdravotní židle, fee na jiná hřiště se kterými Mstětice spolupracují, vouchery do nejrůznějších SPA apod. Losuje se ze skórekaret hráčů, kteří zůstanou až do konce hracího dne.
V neděli 31. 8. budou v osudí tyto ceny: 2x voucher „Black&White", 2x voucher Hluboká nad Vltavou, 2x voucher Nová Amerika, dále voucher pro vstup na 90 minut do SPA pro jednu až čtyři osoby a dárkový poukaz na 500 korun do Galaxie pizzerie.

Série turnajů vyvrcholí v sobotu 11. 10. velkým finále. Cena pro konečného vítěze je zatím obestřena tajemstvím, nicméně prosákla informace, že hráči na prvních místech obdrží poukazy k hodnotným zájezdům. Mezi hráči je nicméně nejoblíbenější poslední místo, protože tato cena je takříkajíc za trest. Poslední, jako každý rok, obdrží „Mstětického Myšáka" – živou myš v kleci.

Více informací zde

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...