Cihelny-WZnáme to každý, občas je prostě potřeba na chvíli vypnout a jak se říká „dobít baterky". Jak? Jsou různá místa a způsoby jak na to. Sázkou na jistotu však je Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny u Karlových Varů. Od známého lázeňského města je areál vzdálen cca 10 kilometrů, dostupný je autem nebo vlakem z centra města.

 

Cihelny-roomMísto je dobře známé golfistům, zdejší osmnáctijamkové hřiště navrhl komunitou uznávaný Gary Player a otevřeli jej v roce 2001. Hřiště splňuje všechny parametry moderního hřiště a pro ty, kteří s golfem začínají, je k dispozici i dalších devět jamek, kde není vyžadována „zelená karta", kurzy pro začátečníky jsou samozřejmostí.
Méně lidí už ví, že v rámci areálu je od roku 2014 nově vybudovaný designový hotel s nádherným wellness areálem. Ubytovat se můžete v jednom z 36 moderně zařízených pokojů, nabízejících dokonalý komfort a většina z nich i krásný výhled na Slavkovský les.

Cihelny-wellnessPokud hrajete golf, program dne je celkem zřejmý. Pokud ne, je ještě zřejmější – zdejší wellness vás zabaví na celý den. Bazén s vířivkou a teplotou vody cca 29˚C a s délkou 14 metrů je skvělý na relaxaci i pokud si chcete přece jen trochu více zaplavat. Pro ty, co holdují saunám, jsou připraveny čtyři typy – klasická finská sauna, parní sauna, bylinková sauna a stále oblíbenější nízkoteplotní suchá sauna Laconium.
Jestliže počasí přeje, můžete si lehnout na lehátko přímo ven a kochat se výhledem, případně lze samozřejmě využít vnitřní relaxační prostor. K dispozici je i široký výběr masáží a menší tělocvična. Pokud náhodou vlastníte helikoptéru, tak jsou zde připraveni i na vás, v rámci areálu je heliport.

A pokud vás náhodou nebaví golf ani nicnedělání ve wellness, dobré jídlo má rád snad každý. Zdejší kuchyně nabízí chytře sestavené menu, které se upravuje podle ročního období. Nabídka není nijak široká, ale o to více zajímavá. Každé jídlo z menu je promyšlené tak, aby chutě dokonale ladily. Opravdu se vyplatí věřit šéfkuchaři a zkusit třeba oblíbené maso s netradiční přílohou, o níž jste předtím netušili, že by mohla být ideální kombinací.
Celý den je otevřený bar s širokou nabídkou nápojů a vybraných vín. Tak co, už hledáte plavky? Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny se na vás těší.

Převzato z časopisu GOLF 11/2016
Zdroj: Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny
Web: www.golfresortcihelny.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...