LeblOd pátku 24. do neděle 26. dubna se v západočeských Cihelnách hrál první turnaj prestižní série Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Prvními vítězi v této sezóně se stali Václav Lébl jun. (na snímku) a Marie Luňáčková. RB CGAT pokračuje druhým turnajem vTelči, který se bude hrát v polovině května.

V kategorii žen přinesla rozhodnutí až závěrečná jamka. Par znamenal vítězství pro Marii Luňáčkovou (GK Týn nad Vltavou), 70, 69, 72; -5, bogey přineslo druhé místo pro Kristýnu Frýdlovou (GC Erpet Praha), 69, 68, 75; -4. Třetí místo vybojovala skvělým posledním kolem Jana Melichová (GC Erpet Praha), 71, 75, 69; -1.

V mužích byl konečný odstup vítěze poměrně značný, ovšem během finálového kola se jeho náskok nejednou ztenčil na pouhé dvě rány. Nakonec si ale pro zasloužené vítězství jistým výkonem bez výkyvů a stylem start-cíl dokráčel Václav Lébl (GK Líšnice), 68, 70, 70; -8. Nejlepší výkon dne posunul na druhou příčku Vojtěcha Kostelku (GC Austerlitz), 72, 72, 69; -3 před obhájce titulu třetího Jakuba Pokorného (GC Erpet Praha), 74, 68, 71; -3.

Převzato z cgf.cz, foto Pavel Zíka

Kompletní článek včetně fotogalerií ZDE>>>

Výsledky muži ZDE>>>

Výsledky ženy ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...