Cihelny galerieGalerie dvorak sec contemporary se dohodla na spolupráci s golfovým areálem Cihelny a do nově zrekonstruovaných prostor tohoto luxusního resortu zapůjčila 13 uměleckých děl z dílny špičkových českých umělců, která budou zdobit nejen interiéry, ale i exteriéry areálu.

Cihelny 2„Jedná se autory, jako je například Roman Týc, Jiří Černický, Vladimír Skrepl či Milan Houser, což jsou opravdové hvězdy současného českého umění," uvedl ke spolupráci Petr Šec, partner galerie dvorak sec contemporary, a dodal, „areál se tedy stane i naší dočasnou galerií."

Golfový areál v Cihelnách nabízí 18jamkové hřiště „skotského typu" s parem 70 a od roku 2013 též s parem 72, 9jamkovou golfovou akademii, putting a chipping green, driving range s krytými odpališti, komfortní klubovnu, ubytování ve stylovém hotelu Retro Riverside, se zázemím pro konání firemních akcí, restauraci přímo v prostorách golfového klubu, pro-shop a půjčovnu vozíků i holí.

Zdroj: Monika Klimentová


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...