Black-Bridge-01Polovina prázdnin je za námi, ale na Black Bridge se v srpnu rozhodně nudit nebudete. Připravili jsme si pro Vás spoustu (ne)tradičních turnajů, tak přijměte naše pozvání do hry! Těšit se můžete na MiniMyš, turnaj se 3 holemi, rodinný Texas i tradiční Cool Golf Tour.

V neděli 5. srpna se koná další turnaj ze série MiniMyš pro děti do 12 let. Hraje se na 9 jamek a celkový vítěz série z každé kategorie vyhraje mimo jiné i hru s Klárou Spilkovou!

V sobotu 11. srpna Vás zveme na netradiční Prázdninový turnaj se 3 holemi na 9 jamek. Každý účastník si zvolí 3 hole dle vlastního výběru, se kterými musí odehrát turnaj na 9 jamek.

O týden později v sobotu 18. srpna se koná další zajímavý turnaj – Rodinný Texas Scramble dvojic. Pojďte s námi společně se svými dětmi oslavit letní prázdniny golfovým odpoledním turnajem dvojic (rodič + dítě do 16 let). Dospělé turnajové fee stojí 700 Kč + dítě za 1 Kč. A to se vyplatí!

Závěrem bychom Vás chtěli pozvat v neděli 19. srpna na naši tradiční Black Bridge Cool Golf Tour by Under Armour. Těšit se můžete na příjemně strávený den v dobré společnosti a hodnotné ceny věnované do turnaje společností Under Armour.

Black-Bridge-02Tak si pojďte s námi užít srpen!

Více o Black Bridge ZDE
http://www.grcm.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...