Mstetice prazdninyLetní příměstský tábor ve Mstěticích startuje už za několik dnů. Golf Academy Mstětice také letos nabízí možnost sportovního vyžití dětí v golfovém resortu Mstětice, kde náplní volného času bude nejen golf, ale také výuka angličtiny a míčové a sportovní hry.

Kurzy budou fungovat pravidelně od pondělí do pátku prakticky po celé léto, tedy od 6. 7. do 28. 8. Pětidenní kurz pro děti vyjde na 4 900 Kč, jednodenní varianta na 1050 Kč. Nedílnou součástí každého dne bude výuka angličtiny v době 13.00-14.00. Byla domluvena spolupráce s rodilým mluvčím, a pokud jeho lekce děti zaujmou, budou se s ním děti potkávat i v dalších termínech tábora.

Podle manažerky Golf Academy Mstětice Ivany Novákové je hlavním smyslem příměstského tábora využití volného času dětí v době, kdy jsou rodiče v práci a nechtějí posílat své ratolesti na klasické tábory. Ráno je přivezou a po práci vyzvednou. Příměstský tábor je určen dětem od 6 do 15 let a hráči budou rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti.

Ve Mstěticích o prázdninách pamatují i na rodiče. Každou středu jsou naplánovány prázdninové tréninky pro dospělé, jejichž součástí je hlídání dětí. Tato nabídka platí pro období od 15. července do 26. srpna, vždy od 16.30 do 18.00. Golfový trénink vyjde na 300 Kč a v ceně je půjčení holí a míčků. Hlídání dětí bude stát rovných 100 korun. Registrace je nutná minimálně jeden den před tréninkem na tel. čísle 777 209 955, nebo e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...