Panorama turnajPrvní letošní turnaj proběhne na Velikonoční neděli 1. 4., zábavným formátem Four Ball. Jedná se o turnaj dvojic, kdy se započítává lepší odehraný výsledek na každé jamce.

Netradičně si každý hráč bude moci zakoupit až pět mulliganů, které vylepší jeho skóre, ale také podpoří golfisty, kteří bojují nejen s golfovým hendikepem. Vybrané finanční prostředky totiž budou předány zástupcům České golfové asociace hendikepovaných (CZDGA) do sbírky na paragolfer. Těšit se můžete i na řadu vložených soutěží.

Pro hráče bude jako již tradičně připravena svačina do bagu, občerstvení po 9. jamce a oběd po hře, to vše se ponese v duchu Velikonočních svátků. Přesné propozice turnaje naleznete na serveru ČGF.

Své přihlášky do turnaje i požadavky na složení dvojic a zasílejte, prosím, na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...