PGAC panorama winMistrem republiky na rány se stal na hřišti Panorama Golf Resort Kácov český profesionál Filip Mrůzek. Jeho vítězství nebylo náhodné, byl nejlepší jak v prvním, tak ve druhém kole, která se odehrála 26. – 27. července. Ve středu zahrál 67(-5), rekord hřiště, ve čtvrtek pak 70(-2), celkově tedy -7.

Ondřej Lieser, který po prvním kole ztrácel jednu ránu, zhoršil na čtvrtečních 73(+1) a na druhém místě zapsal v součtu obou kol -3. Třetí skončil s nejlepším výsledkem dne Cyril Suk za 68 ran, ovšem na lepší výsledek to po středečních 74 bohužel nestačilo. Mistryní republiky na rány se stala Karolína Vlčková(72/75), která na druhou Evu Koželuhovou nahrála 13 ran a na třetí Barboru Barcalovou dokonce 29. Oba vítězové nakonec na oslavu skočili do přilehlého umělého rybníčku, čož Filip Mrůzek glosoval slovy „měli jste to trochu přitopit".

K hodnocení svého výkonu pak Filip Mrůzek dodal, že ve finálovém kole bylo zvoleno obtížnější navrtání jamek a i když zahrál o tři rány horší výsledek, bylo to způsobeno taktickým vedením kola. Jak sám v županu uvedl, „prostě jsem si to pohlídal. A jaká byla pro něj nejobtížnější pasáž druhého kola? Asi čtvrtá jamka na Meadows, ale tady (Panorama Golf Resort Kácov poz.autora) je každá z jamek obtížná nejen délkou, ale především profilem" dolpnil Mrůzek. Po 35 dnech nepřetržitého golfu si dá několik dnů absolutního klidu a se svojí přítelkyní odlaví vítězství na romantické večeři. Filipe gratulujeme k výhře a užij si večeři!

Text a foto: pga.cz

Výsledky zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...