Mstetice novinkyZima ještě neskončila, ale golfový areál ve Mstěticích už chystá rozjezd nové sezony. Celý areál, včetně samotného 18jamkového hřiště, čeká letos celá řada vylepšení. „Plánujeme srovnání odpališť a na některých jamkách se budou provádět drenáže, aby se voda nedržela na zelených plochách. Lze říct, že na půlce hřiště jsou nové závlahy," uvádí Jaroslav Kuracina, manager GC Mstětice.

Podle něj by návštěvníci mohli ocenit také komfortnější zázemí. „Na terase se vystavělo dřevěné pódium, které bude sloužit ke grilování, a zrenovoval se velký gril. Pódium je vhodnét i pro kapelu, takže až bude pořádný večírek, budou mít hosté možnost důkladně se protáhnout."

V osvědčeném konceptu by měla pokračovat zdejší restaurace, nad kterou již dříve převzal patronát michelinský kuchař Roman Paulus. „V jídelním lístku chystáme jen drobné změny. Jídlo, které si hráči oblíbili, ponecháme, jídlo, které se moc neobjednávalo, vyměníme za jiné lahůdky. Takže svíčková, králík, ptáček nebo club sendvič zůstávají," ujišťuje Jaroslav Kuracina.

Příjemnou zprávou je i to, že letošní rok ve Mstěticích nezdražují poplatky za klubové členství. Základní členství zůstalo ve výši 3 500, Kč. Tímto vstřícným krokem chce vedení klubu dostat klub ještě více do povědomí hráčů a rozšířit členskou základnu. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...