Hluboka PichaV neděli 15. 11. 2015 se v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou konal speciální Narozeninový turnaj maršála Josefa Píchy. Styl hry byl Cross Country, tedy z odpaliště jedné jamky na green jamky jiné a hráči mohli hrát pouze třemi holemi dle vlastního výběru.

Turnaje se zúčastnilo téměř 50 golfistů, kteří si nenechali ujít tento zajímavý turnaj a zároveň oslavu 75. narozenin maršála Golf Resortu Hluboká Josefa Píchy, který se stará o hřiště v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou již 12 let.

I přes nepříznivé počasí zde vládla přátelská a rodinná atmosféra. Déšť v polovině turnaje přeci jen přestal. O hráče se pečlivě starali nikoliv hostesky, ale vnoučata pana Píchy, která hráčům rozvážela punč, grog, čaj a jako občerstvení párky. Golfisté začali docházet kolem třetí hodiny a golfová restaurace La Cabaňa pro ně nachystala oběd v podobě řízku s brambory a kompotem.
Ceny do soutěže obstaral pan Pícha a jednalo se hlavně o knihy obsahující rady a zajímavosti o zahradě. Na jamce číslo 13 byla připravená vložená soutěž: „Nejbližší rána k láhvi rumu". Rum vyhrála paní Michaela Zimová.
Vyhlášení se ujal manažer Golf Resortu Hluboká nad Vltavou pan Antonín Loužek společně s panem Josefem Píchou. Ještě před prozrazením výsledků tým GKHNV pogratuloval panu Píchovi a obdaroval ho dárkovým košem, dortem s golfovými motivy a možností vysazení dubu na jakékoliv místo na hřišti.
Po vyhlášení se přidali hráči ke gratulaci a pan Pícha se s nimi podělil o dort.

Text a foto: GK Hluboká nad Vltavou

Děkujeme všem zúčastněným za přátelskou a domácí atmosféru a chtěli bychom Vás pozvat na Mikulášskou nadílku 2. 12. 2015.
Více informací naleznete na našich stránkách http://www.golfhluboka.cz/, nebo na našich FB stránkách https://www.facebook.com/pages/Golf-club-Hluboka-nad-Vltavou/212596295443930.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...