Mstetice charitaGC Mstětice pořádal už druhý ročník úspěšného charitativního turnaje prostějovské Nadace Agel. Startovní listinu turnaje na osmnáctijamkovém hřišti zaplnila jména více než 60 golfistů, kteří se rozhodli podpořit turnaj, jehož výtěžek poputuje na dobročinné účely.

Dobročinnou akci přijela ve středu 3. června podpořit také herečka a zpěvačka Kateřina Brožová nebo tenista a tvář nadace Radek Štěpánek, který s Nadací Agel dlouhodobě spolupracuje. Ačkoliv sám na turnaji golf nehrál, zúčastnil se sbírky na konkrétní pomoc invalidnímu důchodci, jenž již několik let bojuje s nádorem mozku.

BrozovaGolfový nadační turnaj spojuje charitu, golf a příjemně strávený čas pod širým nebem. Mezi šedesátkou startujících hráčů převažovali zástupci různých firem, pro které dobročinnost hodně znamená. Denisa Rísová, výkonná ředitelka Nadace Agel, okomentovala turnaj slovy: „Díky účastníkům našeho nadačního turnaje se nám podařilo vysbírat přes 350 tisíc korun, což považuji za velký úspěch. Velmi si vážím této štědrosti, díky které rovněž můžeme pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují."
Výtěžek z akce bude rozdělen mezi fyzické i právnické osoby. Jen v letošním roce nadace rozdala téměř milión korun. Informace, komu již nadace pomohla, včetně formuláře žádosti o nadační příspěvek, najdou zájemci na webových stránkách nadace.agel.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...