Ksir simUhodily silné mrazy, ale to na Kšírovce nevadí. Kromě toho, že na vás čekají vyhřívaná odpaliště, od pondělí 25. 1. rozšiřujeme naše služby o golfový simulátor. Nemusíte už během zimy jenom trénovat, ale můžete si přijít zahrát partičku golfu a to pěkně v teple.
Simulátor Foresight Sports nabízí ten nejneuvěřitelnější zážitek ze hry na simulátoru, jaký je dnes dosažitelný – fantastické reprodukce 18 mistrovských hřišť, včetně některých světově nejproslulejších. Vychutnejte si kompletní herní a tréninkové scénáře nabízející formáty nejblíže k jamce (closest to the pin), nejdelší odpal (longest drive) a herní možnosti v libovolnou denní dobu nebo ve vámi zvolených povětrnostních podmínkách.

Naše hra na hřištích umožňuje fly-bys (průlet jamkou pro lepší představu terénu), patování, opakované záběry a neomezené hráčské profily, kam si můžete ukládat svou statistiku, výsledky a nejlepší rány. Cena za hodinu hry na simulátoru je 400 Kč. Pro naše členy a držitele ročních vstupů je cena 350 Kč za hodinu a jestliže jdete trénovat s jedním z našich profesionálních trenérů, tak vás hodina přijde na pouhých 300 Kč.

Otevřeno máme každý den od 9.00 do 19.00 hodin. Když budete chtít hrát, zůstaneme s vámi až do 20.00 hodin. Na golfový simulátor je nutné se předem rezervovat na tel. čísle 605 700 717.
Jako omluvu za komplikace způsobené rekonstrukcí podlahy, nabízíme všem našim členům a držitelům ročního vstupu první jednu hodinu na golfovém simulátoru za 200 Kč . (platí do konce února). Věříme, že díky Kšírovce bude golf skutečně nadosah každému.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zdroj: Team Kšírovka


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...