Hluboka VolvoDalším golfovým turnajem tohoto roku na Hluboké byl 1. června Volvo Mach Car Golf Open. Slavnostně jej zahájil jednatel společnosti Lubomír Mach společně s ředitelem Golfresortu Hluboká Antonínem Loužkem. Výborně připravené hřiště pod hlubockým zámkem a atraktivní ceny přilákaly na 70 účastníků a cca 20 hostů, kteří využili naši pohostinnost.

Hráči měli vedle skvělých podmínek na hřišti a nově redesignovaných jamkách opět připravené vynikající občerstvení.

V krásném slunečném počasí se nenudili ani hosté, pro které připravili golfovou akademii na drivingu pod vedením zkušeného člena Czech PGA Pavla Ambrože. Následoval odpočinek na terase a pozorování rodinných příslušníků a přátel, kteří se účastnili turnaje.
Většina účastníků došla kolem třetí hodiny, kdy již byl nachystán raut s grilovanými masy a klobásami, saláty apod. Každý si přišel na své a všichni vypadali spokojeně. Poté proběhlo vyhlášení. Počasí hráčům přálo a nahrávalo i výborným výkonům. V kategorii 0–18 zvítězil Jan Šimek, kategorii 18,1–26 ovládl Petr Zíb (na snímku), který se také stal absolutním vítězem, a v kategorii 26,1–54 se z výhry radoval Zdeněk Poustka.

Rádi bychom vás pozvali na některé blížící se turnaje, RULETA Golf Open (6. 6.), Golf & Spa (8.6.), Titanic Golf Open (5. 7.) a mnoho dalších.

Více informací na webových stránkách klubu nebo na FB stránkách

Zdroj: GC Hluboká


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...