Akad MsDěti a rodiče v jedné akademii. Taková je vize GC Mstětice. Golfová akademie v čele s manažerkou Ivanou Novákovou připravila po loňském pilotním projektu společné přípravy rodičů a dětí plnohodnotnou nabídku pravidelného trénování. „Projekt jsme založili na tom, že rodiče, kteří přivezou mladé hráče na trénink, tráví dlouhé hodiny čekáním. Proto jsme se rozhodli, že v době, kdy děti trénují, nabídneme podobnou organizovanou aktivitu i jejich rodičům," vysvětluje manažerka.

Originalita projektu spočívá v tom, že rodičům ve Mstěticích nabízejí další volnočasové aktivity, protože ne všichni rodiče jsou aktivní golfisté. Kromě golfových tréninků všech herních dovedností mohou rodiče rehabilitačně cvičit, posilovat nebo rekreačně běhat po výborných zelenečských běžeckých tratích, které procházejí přímo okolo mstětického golfového resortu.

„Všechny výše uvedené aktivity budeme samozřejmě provozovat pod vedením trenérů a specialistů," dodává Nováková. Výsledkem tohoto sympatického projektu je například to, že na prázdninová soustředění, které mstětická golfová akademie pořádá, jezdí každoročně nejen mladí hráči organizovaní v akademii, ale i rodiče, pro které realizační tým připravuje samostatný herní a tréninkový program, intenzivní výuku a fyzickou přípravu. Závěrečný golfový turnaj rodičů proti dětem je potom veselou tečkou.

Více informací o fungování mstětické golfové akademie najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...