Mstetice zimaTřetí místo v kategorii Hriště Roku a dokonce prvenství v kategorii Resort Roku. To jsou výsledky v žebříčku a statistikách amatérského golfu na portálu Golfparáda.cz. Kategorie Hřiště roku je o celkovém počtu různých golfistů, kteří si přijdou zahrát na to které hřiště. Kategorie Resort roku je o nejvíce odehraných turnajových kolech. Podle Jaroslava Kuraciny, managera GC Mstětice jsou tyto výsledky důkazem, že hráči jsou ve Mstěticích spokojeni a vrací se.

„Příští rok chceme být opět co nejúspěšnější. Již nyní máme dohodnuty nové túry, které ve Mstěticích ještě nebyly, a dále se snažíme nalákat co nejvíce uzavřených turnajů. Cílem je, aby i firmy, které tyto turnaje pořádají, byly s naším klubem spokojeny. Snažíme se pro to dělat maximum," říká Jaroslav Kuracina.

V roce 2014 skončily Mstětice v TOP 10 mezi golfovými hřišti, nyní úspěch v Golfparádě. Je to náhoda nebo potvrzení, že se tu golf dělá dobře? „Pro nás je to důkaz dobře odvedené práce. Nejdůležitější poděkování si samozřejmě zaslouží prezident klubu Libor Vrba, protože se stará o investice, aby se hřiště posouvalo stále dál a kupředu. Vyzdvihnul bych taky řadu dobrých nápadů, s kterými přichází," dodává mstětický manažer.

Podle něj úspěchy v anketách potěší, zároveň jsou však zavazující, protože hráči poté logicky očekávají další novinky a vylepšení. Mstětice dávají golfistům jedinečnou jistotu, a sice že hřiště má kvalitu a ve všech směrech je o hráče dobře postaráno. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...