KoukalZahrát hole in one, tedy odehrát jamku na jeden pokus, je snem většiny golfistů. Ve Mstěticích se to povedlo Ladislavu Koukalovi (56) z Prahy. Během osmi let, kdy se věnuje golfu, byl už třikrát blízko, ale teprve 30. dubna 2016 nastal den D. Šlo o chtěný nebo náhodný úder? „Rozhodně to bylo chtěné," prozradil s úsměvem na rtech.

„Hole in one je u nás amatérů asi vždycky tak trochu náhoda, nicméně, byla to povedená rána pětkou železem. Už při impaktu jsem cítil, že to bylo dobře trefeno. Jamka číslo 12 byla na levé straně greenu, foukalo z pravé strany, proto jsem hrál na střed greenu. Už když jsem viděl, jak míček letí, věděl jsem, že to bude blízko vlajky. Míček dopadl asi tři čtyři metry před jamku a krásně do ní dojel. Byla hezké to pozorovat z vyvýšeného odpaliště, všechno jsem měl jako na dlani," popsal ránu šťastný Pražan, původem z Moravy.

Pokud jde o pocity, byly podle pana Ladislava skvělé, i když mu to v první chvíli nedocházelo, protože jamku předtím zahrál na pětiparu double bogey, což na pětiparu člověka rozčaruje. Jaký má Ladislav Koukal HCP? „Hraju pravidelně, ale jenom o víkendech, můj HCP je 9,6. Mám rád turnajový golf, protože při něm o něco jde. Ve Mstěticích hraju v poslední době celkem často, o víkendech střídám hřiště hlavně kolem Prahy. Mstětice jsou dnes kvalitní a líbí se mi. Především, když moc nefouká," dodal se smíchem.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...