Pysely1Ambiciózní projekt mistrovského osmnácti jamkového hřiště Loreta Golf Club Pyšely má za sebou hektického půl roku. Během této doby vyrostlo v posázavské obci Pyšely hřiště podle designu anglického designéra Keith Prestona, kterého české golfové veřejnosti není potřeba představovat. Pyšnit se může projekty špičkových tuzemských hřišť Albatross a Ypsilon. Hřiště "Loreta," za svými staršími sourozenci ani v nejmenším nezaostává. Hřiště bylo plně oseto v polovině srpna a otevření je plánováno na červen roku 2013. Výrazným kladem hřiště je jeho poloha. Z centra Prahy vám cesta na Loretu zabere jen málo přes půl hodiny.

Již nyní nabízí Loreta Golf Club Pyšely možnost vstupu do klubu a sice ve formě dvou základních druhů členství. Pro hráče, kteří chtějí spojit s Loretou svou budoucnost je připravena atraktivní nabídka životního členství Premium. Cena členství je závislá na počtu členů Premium v klubu. Pokud si pospíšíte, můžete se stát členem Premium již za 45 000Kč a v roce 2013 budete osvobozeni od platby ročního poplatku.

Pro hráče, kteří se nechtějí vázat na hru na jednom hřišti je připraveno roční členství Swing, které začíná na ceně 1 690Kč. V rámci členství získáte dvě green fee na 9 jamek, registraci v ČGF a další výhody člena.

Pysely2O projektu Loreta Golf Clubu Pyšely se v golfovém zákulisí již dlouho mluví s velkým očekáváním. Každý, kdo hřiště viděl v posledních měsících jistě potvrdí, že kvalita designu a jedinečné umístění hřiště do Posázavské přírody z něj činí dlouho očekávanou novinku roku 2013. Zvolená cenová politika hřiště dokazuje, že majitelům jde především o nabídku špičkové kvality za velmi příznivou cenu a nabízené produkty jistě uspokojí široké spektrum golfistů. Akcent bude kladen na vysokou kvalitu služeb a přátelskou atmosféru na hřišti i v klubu.
Nezbývá než držet palce, aby zima příliš nepotrápila čerstvě zaseté plochy hřiště. Pokud vše půjde jak má, v červnu se Loretu vydají objevovat první zvědaví golfisté.

 

Vizitka Loreta Golf Pyšely
Mistrovských 18 jamek par 72
Architekt Keith Preston
Restaurace, ubytování, SPA
Vzdálenost z centra Prahy 35Km
Plánované otevření v červnu 2013
www.loretagolf.cz
www.loretahomes.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...