Spa Hotel Ulrika

MBMistrovství hry na rány Golf clubu Mladá Boleslav, které se konalo v posledním prázdninovém víkendu, vyhrál Marek Dědina před Ondřejem Borským. Královnou boleslavských golfistek je pro letošní rok Berenika Navrátilová.

První kolo na osmnáctijamkovém mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v michalovické části Mladé Boleslavi se hrálo v sobotu 31. srpna a za nejlepším Markem Dědinou zaostal Ondřej Borský o jediný úder. V neděli 1. září však Dědina svoji dominanci potvrdil bezkonkurenčním výkonem, když prošel hřištěm jen se čtyřmi bogey a při třinácti parech a jednom birdie zapsal ve druhém kole 75 úderů, což bylo o pět ran méně než jeho největší konkurent Ondřej Borský.
Marek Dědina je pro letošní rok tuplovaným vládcem mladoboleslavského hřiště, neboť vedle mistrovství na rány vyhrál i klubovou jamkovku, v jejímž finále porazil Martina Skalického. „Vyhrát mistrovství mladoboleslavského klubu bylo mým sportovním cílem, takže letos mám z úspěchů dvojnásobnou radost," uvedl aktuální král mladoboleslavského golfu Marek Dědina.

Výsledky mistrovství GC Mladá Boleslav ve hře na rány v roce 2019 – muži: 1. Marek Dědina 156 (81+75), 2. Ondřej Borský 162 (82+80), 3. Milan Sameš 167 (85+82), 4. Martin Šlégl 167 (83+84), 5. Bohuslav Ottomanský 174 (88+86). Mistr GC Mladá Boleslav ve hře na jamky v roce 2019: Marek Dědina.
Výsledky mistrovství GC Mladá Boleslav ve hře na rány v roce 2019 – ženy: 1. Berenika Navrátilová 164 (87+77), 2. Amy Šléglová 182 (88+94), 3. Henrieta Martinčová 187 (94+93). Mistryně GC Mladá Boleslav ve hře na jamky v roce 2019: Hana Landová.

Na fotografii z archívu GC Mladá Boleslav jsou zleva ředitel klubového mistrovství Lukáš Chmelař, bronzový Milan Sameš, klubový mistr Marek Dědina, stříbrný Ondřej Borský a prezident mladoboleslavského golfového klubu Josef Šulc.

Připravil: Jan Fidler, GC Mladá Boleslav


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...