PrihodaŠpičkový golf bude od čtvrtka do neděle (17. –20. července) k vidění na hřišti v Michalovicích u Mladé Boleslavi. Odehraje se tu pátý letošní turnaj nejvyšší české profesionální golfové série eLED.CZ Czech PGA MatchPlay Championship. Mezi nejlepší hráče se rozdělí finanční prémie ve výši 250 000 korun. Kromě českých hráčů se mohou diváci těšit i na golfisty ze zahraničí. Vstupné je zdarma a boj o vítězství proběhne v neděli 20. července od 9 hodin.

Jamkovka (MatchPlay) je zcela unikátní hrací systém, účastníci hrají „pavouka" a vyřazují se podobně, jak to známe např. z tenisu.
Hrát bude většina hvězd tuzemského profi golfu v čele se Standou Matušem a vítězem z Ostravice Martinem Příhodou (na fotografii). Čeští profesionálové to ale nebudou mít lehké, do Boleslavi míří i řada velmi kvalitních zahraničních hráčů a ani čeští amatéři se nebudou chtít nechat zahanbit. „Na Martina Příhodu jsem velmi zvědav. V Ostravici exceloval a deklaroval svůj cíl letošní seriál Czech PGA Tour vyhrát. V Boleslavi k tomu může udělat velmi výrazný krok a já mu budu fandit!" sdělil Tomáš Barták, šéf České 1, promotéra turnaje i celého seriálu CzechPGA Tour.
Přímo do pavouka rovnou nastupují první čtyři hráči finančního žebříčku Czech PGA Tour. Dalších 10 míst si přímo vybojovali účastníci posledního turnaje v Ostravici. Dvěma hráčům pak budou navíc uděleny divoké karty pořadatele. O zbytek startovních míst do 32 se golfisté poperou v kvalifikaci ve čtvrtek 17. července. V pátek 18. července se odehraje první a druhé kolo turnaje, po nich už zbyde pouze 8 jmen dál postupujících hráčů. V sobotu pak třetí a čtvrté kolo určí, kdo si to v neděli rozdá o první a o třetí místo. Turnaj se hraje o prize money ve výši 250.000,- Kč (vítěz si odnese příjemných 80 tisíc) na krásném hřišti SAND MARTIN'S HOLES v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

Program turnaje:
Čtvrtek: kvalifikace, začátek v 8:00
Pátek: 7: 30
Sobota: 8:00
Neděle: 9:00
Hrát se bude každý den až do odpoledne
Vstupné je zdarma
Průběžné info můžete sledovat na www.czechone.cz
Kontakt pro více informací:

Text: Ing. Radovan Vrátný, Czech PGA Tour – PR dept.
Foto: Ota Mrákota


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...