Darova Toyota 2V neděli 5. července proběhlo sedmé kvalifikační kolo Darovanské Golf Tour 2015 by Toyota Dolák. Máme tak před sebou poslední tři turnaje (26. 7., 2. 8. a 16. 8.) a ten pravý boj o desítku v celkovém pořadí bude pořádně tuhnout. Celkové pořadí je totiž stále otevřené a zatím jen část hráčů může být v klidu a počítat s účastí v superfinále 19. a 20. září.

Tentokrát do Resortu Darovanský dvůr dorazila odvážná třicítka hráčů a hráček. Proč odvážná? První flight startoval v 8.30 a už v tu dobu teploměr ukazoval 38 stupňů na slunci... A postupem času to bylo jen horší! Všichni tak uvítali první pomoc v podobě Dolák autíčka s občerstvením - mražené ručníky, chlazená voda, ledový Jägermeister a hodně plechovek Red Bullu. Generální partner, společnost Toyota Dolák, všem hráčům tentokrát představila nový Auris Hybrid a hlavně úplnou novinku na trhu – Avensis.

I v sedmé kvalifikaci nebyla nouze o kvalitní výsledky, i když slunce se snažilo udělat vše proti. Všechny ale určitě zajímá finální výsledková listina pátého kvalifikačního kola. Pojďme se na to tedy podívat. První kategorií byla HCP 0–12, hraná na rány z bílých odpališť. Vítězem se stal Zdeněk Bouček s výsledkem 80 ran. Druhé místo obsadil Zbyněk Karásek (81). V kategorii HCP 12,1–24 vyhrál Radek Trnka (39 stbl), druhé místo obsadil Martin Hrubeš (38) a třetí Václav Schneider (37).

Darova ToyotaTřetí kategorie HCP 24,1–36 se stal kořistí Vladimíra Štaifa (38 stbl), druhé místo vybojoval Petr Knebl (30) a na těsném třetím místě skončil Jiří Karásek (29). V poslední kategorii HCP 37–54 s přehledem zvítězil Richard Petřík (41 stbl). Následoval vítěz z minulého kola Václav Egermaier (35) a třetí František Honsa (23). A protože chcete znát i vítěze vložených soutěží, tady je máte. Nearest to Pin si domů odnesl Radek Trnka, nejdál pak drajvoval Zdenk Fuka.

Všem hráčům ještě jednou děkujeme za účast a již teď se těšíme na všechny hráče a hráčky, kteří dorazí na osmé kolo tour 26. července.

Průběžné výsledky DAROVANSKÉ GOLF TOUR 2015 by TOYOTA DOLÁK jsme na základně podnětů z řady hráčů upravili. Nově nabízíme kompletní pořadí všech kategorií, včetně vyznačení první desítky hráčů v každé kategorii – prvních 10 hráčů z každé kategorie totiž přímo postoupí do superfinále naší tour!

Kompletní přehled výsledků zde

Zdroj: Tomáš Gola, Darovanský dvůr


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...