bulharskoBulharsko, konkrétně fantastická osmnáctka Thracian Cliffs z dílny Garyho Playera (takové evropské Pebble Beach), bude poprvé v historii European Tour hostit jeden z jejích dílů, a to vždy skvěle obsazený turnaj World Match Play Championship. Na hřiště táhnoucí se podél Černého moře se hráči vydají 16.–19. května a v roli obhájce by se představí Belgičan Nicolas Colsaerts.

„Už se nemůžu dočkat, jak se v novém dějišti pokusím obhájit loňský titul. Jamkovku miluju a konečně bych chtěl letos vyhrát,“ řekl Colsaerts.

Na 50. výročí turnaje přijedou ale i další hvězdy. Účast již přislíbil aktuálně možná vůbec nejlepší hráč do jamkovky Ian Poulter. „Všichni vědí, jak moc jamkovku zbožňuji. Nemůžu se dočkat, vždycky jde o jeden z mých nejoblíbenějších turnajů. Golf hraji po celém světě už od roku 1994, takže ne každý týden se podívám někam, kde jsem ještě nebyl. Do Bulharska se proto moc těším. Viděl jsem pár fotek hřiště Thracian Cliffs a slyšel jen samou chválu. Bude to skvělý týden,“ těší se Angličan.

Přijede i vítěz US Open z roku 2010 Graeme McDowell. V Bulharsku bude hrát i šestinásobný vítěz na evropské tour a účastník Ryder Cupu Peter Hanson. Start potvrdili i Brenden Grace, Scott Jamieson, Jamie Donaldson, Chris Woods a Shane Lowry.

Kompletní startovní listinu podniku s dotací 3 000 000 euro, by organizátoři měli zveřejnit v krátké době.

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort v Bulharsku.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...