Celadna_ilustraceMají vaše děti rády letní prázdninové zážitky, na které mohou dlouho vzpomínat? Na rovinu, všechny děti bezesporu ano. Minule jsme vás informovali o námi připraveném dětském táboře a nyní bychom se s vámi podělili o tu neskrývanou dětskou radost, kterou tento tábor nakonec přinesl.

Po celý minulý týden se náš resort otevřel pro děti ze všech koutů Moravy a odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Děti mohly využít veškerých prostor a zázemí, které náš klub nabízí, a v Restauraci Golf pro ně byla vyhrazena celá jedna velká místnost, kam se děti rády vracely a kde si při dobrém jídle mohly společně probrat všechny zážitky. Po celý týden jim byl i k dispozici náš Head Pro Petr Zíma, který nejenže dětem otevřel cestu do světa golfu, ale bavil je svými kousky, trávil s nimi i svůj volný čas a radoval se s dětmi i při společných hrách a soutěžích.

O bezpečí dětí bylo maximálně postaráno, neboť byly ubytovány v čistém prostředí soukromého penzionu, a jejich rodiče ocenili nejen ubytovací podmínky, kde je nikdo jiný nemohl rušit, ale také přítomnost zdravotnic, které s nimi trávily 24 hodin denně. Děti samozřejmě nestrávily týden jen s golfovými holemi, ale byl pro ně připraven bohatý doprovodný program v podobě různých her, výletů a soutěží, při kterých se dětský smích a jásot rozléhal do okolí.

A protože se dětem u nás velmi líbilo a mnoha z nich se nechtělo domů, vyslyšel náš resort jejich přání a před koncem letošních prázdnin uspořádáme ještě jeden dětský tábor, který proběhne ve dnech 20. 8.-25. 8. 2012. Tento tábor proběhne za zcela totožných podmínek jako tábor první, tudíž se děti mohou opět těšit na veškerý komfort, který náš resort nabízí, na čisté a bezpečné ubytování a bohatý program plný nejen golfu. Na děti se opět budou těšit nejen Head Pro Petr Zíma, ale i celý tým vedoucích, kteří se o bezpečí a pohodlí dětí po celý týden budou starat. Pro všechny rodiče, kteří uvažují o tom, že by své děti na námi pořádaný  kemp přihlásili, máme jedno důležité upozornění. Kapacita míst je omezena a čas je někdy neúprosný, proto neváhejte a snažte se své děti přihlásit co nejdříve.

Veškeré informace o dětském kempu a přihlášky najdete ZDE>>>
Fotogalerie z prvního turnusu najdete ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...