Pepperell MizunoS náskokem dvou ran před Švédem Alexanderem Björkem vybojoval Eddie Pepperell svůj druhý titul na okruhu EPGA Tour. Ten je o to cennější, že jej vybojoval před zraky domácích fanoušků. Na hřiště Walton Heath Golf Club vstupoval do finále s náskokem tří úderů, který se však po devíti jamkách ztenčil na jedinou ránu.

V tu chvíli ale Angličan nabyl ztracenou rovnováhu a eaglem na desítce si znovu vytvořil náskok, který opatroval až do samotného závěru. A to i navzdory minisérii bogey z 15. a 16. jamky.

„Úžasné," vydechl úlevně v cíli a doplnil, „už včera jsem tvrdil, že nevím, jak se budu cítit v pozici lídra oproti jiným turnajům, ale nakonec jsem vše dotáhl do zdárného konce, což mé pocity ještě víc umocnilo. Fanoušci byli skvělí, těšil jsem se z jejich velké podpory a užíval si toto krásné hřiště. Jako junior i amatér jsem tu hrával často, přijít sem a zvítězit je o to nádhernější. Vyhrát stylem start-cíl, tomu se jen tak něco nevyrovná. Jsem v sedmém nebi," rozplýval se Pepperell.

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2018/tournamentid=2018082/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/leaderboard

Foto: Mizuno/Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...