Hatton TurkDrama na Turkish Airlines Open – jinak ani vyvrcholení podniku EPGA Tour, který je součástí Rolex Series, nazvat nelze. Hned u šesti jmen totiž svítilo po odehrání dvaasedmdesáti jamek skóre dvacet úderů pod par, a tak o vítězi muselo rozhodnout play-off. V něm proti sobě stanuli Jihoafričan Erik Van Rooyen, Francouzi Victor Perez a Benjamin Hebert, Rakušan Matthias Schwab, Kurt Kitayama z USA a Angličan Tyrrell Hatton.

Jako první se z ní hned po první jamce poroučeli oba Francouzi a s nimi Van Rooyen, druhá jamka změnu nepřinesla, po třetí vypadl ze hry Kitayama a teprve při čtvrtém pokusu na osmnácté jamce Schwab zaváhal, takže Hattonovi nakonec stačilo obejít poslední pětipar hřiště Montgomerie Maxx Royal v paru.

Pro Angličana jde o druhý titul z prestižní Rolex Series, celkově vybojoval už čtvrté vítězství na EPGA Tour. Prvenství ho vyneslo do desítky nejlepších v průběžném hodnocení evropské túry, aktuálně mu patří šestá příčka, i mezi třicítku nejlepších hráčů světa. „Nemohu uvěřit, že jsem vyhrál, protože jsem zažil náročnou sezonu zejména mimo hřiště a teprve v posledním měsíci jsem cítil, že je má hra zpátky," uvedl Hatton, který si zároveň zajistil i start na příštím Masters.

Kompletní výsledky na https://www.europeantour.com/european-tour/turkish-airlines-open-2019/leaderboard

Foto: Turkish Airlines Open


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...