MigliozziUž deset profesionálních titulů má na svém kontě italský golfista Guido Migliozzi, ten poslední a zároveň druhý z EPGA Tour přidal v Belgii na hřišti Rinkven International GC. V turnaji Belgian Knocout musel nejprve ukázat své schopnosti ve hře na rány a poté zvládnout bez zaváhaní navazující jamkovku.

V části hrané na rány dělil Ital 11. místo, aby poté postupně vyřadil španělské golfisty Oriola a Otaeguiho, Skota Lawa, ve čtvrtfinále Rakušana Wiesbergera, v semifinále Skota Fergusona, jenž si alespoň spravil chuť v duelu o třetí místo, a ve finále se před Italem musel sklonit Van Driel z Nizozemí.
„Skvělý pocit," pochvaloval si Ital. „Dnes odpoledne jsem si vedl velmi dobře, zvládl jsem všechny rány. Jsem rád, že jsem se mohl změřit s tolika dobrými hráči. Obstál jsem a chtěl bych v tomto duchu pokračovat," doplnil.

Turnaj probíhal tak, že nejprve se dvě kola hrálo na rány, z čehož 64 nejlepších hráčů postoupilo do jamkovky. To se podařilo i našemu Stanislavu Matušovi, který tak poprvé prošel na turnaji EPGA Tour cutem, bohužel konečnou se mu stalo už první kolo jamkovky. Ta se hrála vždy na devět jamek.

Migliozzi díky úspěchu poprvé v kariéře postoupil mezi stovku nejlepších hráčů světa. Kvalifikační školu na evropskou sérii úspěšně absolvoval roku 2018 a letos už triumfoval i na Kenya Open.

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/europeantour/season=2019/tournamentid=2019048/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/mpResults

Foto: Getty Images/TaylorMade Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...