Luiten OmanPremiérovému ročníku NBO Oman Open přálo počasí nadmíru, a tak se diváci i přítomní aktéři mohli těšit na dramatické finále. Rovných deset hráčů na čele dělily jen čtyři rány, včetně Joosta Luitena, jenž přenocoval ve vedení. Nakonec se bitva o titul proměnila v souboj jmenovaného Nizozemce a Chrisre Wooda z Anglie.

Ti dva se na poslední devítce klání navzájem naháněli, aby nakonec s náskokem dvou ran triumfoval Luiten. V pořadí šestého titulu na EPGA Tour se dočkal po necelých dvou letech, kdy ovládl domácí KLM Open.

„Trofeje jsou důvod, proč hraju golf. Zažil jsem povedený týden," pochvaloval si. Na túře není snadné vítězit, protože tu vládne silná konkurence a všichni na vás dotírají. Jakmile ale turnaj spěl do koncovky, povedlo se mi pár důležitých ran a proměnil jsem klíčové paty. S Woodym to byl úžasný duel," vyzdvihl i svého rivala. „Pro účast v Ryder Cupu bych ještě nějakou trofej potřeboval, nicméně začátek roku je slibný."

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2018/tournamentid=2018016/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/leaderboard

Foto: NBO Oman Open


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...