AphiBen Eccles, Yusaku Miyazato, Sean Crocker, Lucas Herbert a James Nitties. Tak zní výčet jmen, která stanula Kiradechu Aphibarnratovi v cestě za titulem z ISPS Handa World Super 6 Perth. Formát jamkovky připomínal bleskové šachy, neboť se hrálo, jak název napovídá, na šest jamek.

Nitties ve finále zabral hned na první jamce a ujal se vedení, ale dá se říct, že to byla jeho labutí píseň. Na pětiparové dvojce oba zapisovali par, ale poté Thajec zavelel k trháku a následující tři jamky ukořistil pro sebe, když nejprve jeho soupeř chyboval, na následujícím čtyřparu sice zahrál birdie, ale Aphibarnrat kontroval eaglem, aby vše pečetil berdíkem na tříparu.

Aby mohl v Austrálii startovat, zrušil thajský golfista dovolenou na Maledivách. Určitě nyní svého rozhodnutí nelituje! Do své sbírky přidal čtvrtý vavřín z European Tour. „Pracoval jsem opravdu tvrdě, v uplynulých měsících jsem měl k tobětulu několikrát blízko, ale klaplo to až teď. Určitě si titulu vážím. Když se na něco soustředíte a poctivě pracujete na tom, abyste uspěli, a potom skončíte druhý, nesmíte se vzdát. Snažil jsem se, co to šlo, dokud jsem neuspěl," prozradil vítězný recept Kiradech Aphibarnrat.

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2018/tournamentid=2018014/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y

Foto: @The European Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...