KoepkaTurkish Airlines Open ovládl výborným finišem americký golfista Brooks Koepka, když finálovou rundu zvládl na 65 ran, o dvě lépe než Angličan Ian Poulter, jehož o jediný úder přeskočil a připsal si cenné vítězství. Třetí skončil Henrik Stenson, který se v závěru sezony prezentuje ve velmi dobrém světle. Ve finále zahrál spolu s Dubuissonem nejlepší výsledek dne – 64 ran.

Pro Američana to byl první titul v kariéře na EPGA Tour, zároveň svou výhrou zařídil McIlroyovi druhé prvenství v Race to Dubai za poslední tři sezony. Před závěrečným podnikem v Dubaji totiž aktuální světovou i evropskou jedničku už nikdo nemůže sesadit z čela.
Koepka byl v závěrečné rundě zcela bezchybný, Poulter si mohl vynutit ještě rozehrávku, ale na poslední jamce minul půldruhého metru dlouhý pat na birdie.

„Je to výjimečný týden, v závěrečných čtyřech turnajích chce totiž uspět každý, o to sladší je má dnešní výhra. Cítil jsem, že hraju dobře, a už několikrát jsem klepal na vítěznou bránu, v posledních dvou třech měsících jsem měl k vítězství nakročeno. Jsem rád, že to konečně klaplo," hodnotil své vystoupení Koepka.

Kompletní výsledky turnaje zde

Vítězný Brooks Koepka, foto: www.turkishairlinesopen.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...