Golf v ČR

MCR ranyMezinárodním mistrem České republiky ve hře na rány se stal Matyáš Zapletal, který ve zkráceném tříkolovém turnaji odsunul obhajujícího Jiřího Zusku na stříbrnou pozici. V ženské kategorii se skvělým finišem dostala na trůn Kateřina Vlašínová a obhájila tak loňský titul.

Celý článek...

VlckovaAž budete číst tento rozhovor, bude už Karolína Vlčková psát první kapitoly svého nového golfového života. Života po přestupu mezi profesionálky. Debut zažije na Case Sereně, na turnaji Foxconn Czech Ladies Challenge. Tomu všemu předcházela úspěšná amatérská kariéra jak doma, tak na univerzitě ve Spojených státech. Jak na ni vzpomíná, co plánuje a jaká očekávání vstup mezi profesionály obnáší, to už prozradí na následujících stránkách.

Celý článek...

OGS Slapy 1Ideální počasí vytvořilo na jedenáctém turnaji Open Golf Series (OGS), který se odehrál ve slapském resortu ve středu 9. srpna, podmínky pro rekordní výsledky, a tak v jedné z vypsaných hendikepových kategorii nestačilo na první místo ani padesát stablefordových bodů. Žolíka Gecco Nearest si za výkon 351 cm na osmičce odváží Vít Vlasák.

Celý článek...

DGT2017 SedinZbrusu nový golfový resort Sedin vykazuje excelentní parametry, a tak není divu, že na něj zavítala turnajová série časopisu Golf, která se specializuje zejména na golfové skvosty nejenom v Česku, ale i Rakousku a Slovensku. Hráči byli z resortu doslova unešeni a už teď se těší na okamžik, až se budou moci příští rok do resortu vrátit.

 

 

Celý článek...

mcr16 hodkoNovými mistry České republiky v Poháru klubů, mistrovství smíšených družstev mládeže do 16 let, jsou hráči z Golf Clubu Hodkovičky. Ve finálovém utkání těsně porazili výběr Golf Clubu Erpet Praha. Bronzovou medaili za třetí místo si odváží loňský vítěz z Greensgate Golf Clubu.

 

 

Celý článek...

OGS Ypsilon GeccoVe středu 2. srpna se na liberecké Yposilonce uskutečnil již desátý turnaj Open Golf Series 2017, na který si přivezli nejlepší formu Václav Kabát (hendikepová kategorie 0-18) a Tereza Kvasničková (hendikepová kategorie 18,1-54). Žolíka ze Gecco Nearest získal výkonem 241 cm Josef Studnička (na snímku).

 

 

 

Celý článek...

Strana 8 z 166

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...