Golf v ČR

Zach-2019-250Profesionální premiéra Šimona Zacha, nejlepšího českého amatéra posledních let, je jedním z největších taháků golfového turnaje WGM Czech Open s dotací 600 tisíc korun. Letošní, v pořadí už šestý ročník se hraje od 1. do 4. srpna, stejně jako v předchozích pěti letech na hřišti Beroun Golf Clubu. Ten předchozí nastavil laťku hodně vysoko a přinesl řadu rekordních zápisů...
„Každý rok se snažíme posunout turnaj kvalitativně o něco výš, organizačně i hráčským polem. I díky konkurenci loni padlo několik rekordů, ať už v hodnotě konečného skóre, nebo rekordu hřiště. Těšíme se, co přinese letošek, který ozdobí svým prvním startem Šimon Zach, který uzavřel svou amatérskou kariéru a u nás si odbyde premiéru jako profesionál," uvedl Pavel Suchánek, promotér turnaje a majitel pořadatelské společnosti WGM.

Celý článek...

Matus-2019-250Další turnaj kategorie Challenge Tour se odehrál ve slovenském Penati Golf Resortu ve dnech 4.–7. července. Z českých hráčů se nejlépe dařilo Stanislavu Matušovi (na snímku), který po kolech 69, 70, 69 a 70, celkem 278/-10 obsadil samostatnou osmnáctou příčku oceněnou částkou 2 600 euro. O ránu víc měl v celkovém součtu Jan Cafourek, protože však stejný výsledek sdílelo dalších pět hráčů, hodnota jeho šeku činila něco málo přes 2 000 euro. Výkonem -18 zvítězil Rhys Enoch z Walesu.

Celý článek...

ogs-kynzvart-250V pořadí osmý turnaj Open Golf Series se uskutečnil ve čtvrtek 4. července ve spektakulárním Golf Resortu Lázně Kynžvart. Na hráče čekalo perfektně připravené hřiště s jehož nástrahami si nejlépe poradil Marek Liška (druhý zleva).

Celý článek...

Lieser 2019 vozik 250Ondřej Lieser si nové spolupráce velmi váží: „Nikdy jsem se nebál ničeho nového a Decolt Grand je opravdu přelomová záležitost. Už se těším jak mi pomůže cestovat a také přispěje k větší herní pohodě na hřišti. Navíc mám radost, že se česká značka prosazuje ve světě je mi ctí ji na té cestě doprovázet.."

Celý článek...

Silkova 2019 ofic 250„Byla jsem pořád unavená, po tréninku nebo po devíti jamkách hraní. Myslela jsem si, že je to způsobeno nějakými zažívacími potížemi z jídla. Kvůli tomu jsem také odstoupila po prvním kole KPMG Women´s PGA Championship," ohlédla se Klára Spilková za posledním turnajem, po němž odletěla z USA.

Celý článek...

Lieser new 250V Gradi Golf Clubu, jen malý kousek severně od Vratislavy, se ve dnech 26.–28. června uskutečnil další turnaj Pro Golf Tour, tentokrát s názvem Polis Open by John Deere. Na start se postavila sedmička českých hráčů, z nichž se nejlépe dařilo Ondřejovi Lieserovi, který po kolech 61, 66 a 64, celkem 191/-19 s neskutečným náskokem sedmi úderů v turnaji zvítězil.

Celý článek...

Strana 6 z 202

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...