Golf v ČR

konference2019-250Konference České golfové federace se uskutečnila v sobotu 16. března v pražském hotelu Step a během pětihodinového jednání schválila rozpočet pro letošní rok a současně zvolila rozhodčí komisi.

Celý článek...

voucher 2019 250Hrajte jen za tu nejlepší cenu! Turnajová série pro držitele voucherů 1fee2hráči (kdo je mít nebude, může si je koupit na recepci) o body do žebříčku, jehož vítěz získá hlavní cenu - účast na turnaji Pro-Am v rámci Grandfinále Czech PGA Tour včetně vstupu na players party a ubytování, začíná 24. dubna ve Skalici. Startovné 5 euro plus green fee pro hráče bez volné hry 24 euro.

Celý článek...

ogs logo 250-modraTurnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu GOLF začíná v polovině dubna turnajem v Pyšelích (11.4.), na který navazuje Kaskáda (18.4.), slovenské Malacky (2.5.), Slapy (9.5.), Ropice (22.5.) a Skalica (29.5.). Turnaje jsou otevřené, a tak se mohou všichni zájemci do turnaje do naplnění jeho kapacity přihlašovat přes server ČGF, držitelé dárkových poukazů pak prostřednictvím redakce i po naplnění kapacity turnaje.

Celý článek...

erpet indoorJiž 22. Mistrovství ČR družstev mužů a žen na FSG simulátorech se uskutečnilo od pátku do neděle 1. – 3. března v Golf Klubu Čechie. Mužským šampiónem se stal tým Golf Club Black Bridge, mezi ženami se z vítězství radovaly hráčky Golf Clubu Erpet.

Celý článek...

Gal ilu plazDo světa profi golfu vstoupila po dostudování University of Florida. Hned na první pokus zvládla koncem roku 2007 kvalifikaci na nejprestižnější ženskou túru, na níž se letos objeví po dvanácté. V průběhu uplynulých 11 let vždy udržela kartu, dosáhla na turnajové vítězství, třicetkrát se umístila v desítce nejlepších, několikrát zažila, jaké to je jít v posledním nedělním flightu, a v podstatě polovinu tohoto období se udržela i v první padesátce světového žebříčku.

Celý článek...

Czech-Classic-250Turnaj Czech Classic by Czech Golf Federation se uskuteční 16.–21. června 2019 v GR Kaskáda jako součást Pro Golf Tour, jednoho ze čtyř oficiálních satelitů European Tour. Program kromě turnaje pro profesionály a nejlepší české amatéry zahrnuje i bohatý doprovodný program včetně tradičního turnaje partnerů s nejlepšími profesionálními hráči Pro Golf Tour, tzv. Pro-Am.

 

 

Celý článek...

Strana 6 z 196

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...