Golf v ČR

Nic2016Jediný turnaj European Tour u nás odstartoval na pražském Albatrossu ve čtvrtek 31. srpna a kromě zvučných jmen Johna Dalyho, Darena Clarka, Martina Kaymera a Lee Westwooda se ve startovním poli představí i šestnáctka domácích reprezentantů – čtyři amatéři (Vojtěch Kostelka, Roman Kumpošt, David Siwy, Matyáš Zapletal) a tucet profesionálů (Jan Cafourek, Petr Dědek, Petr Gál, Aleš Kořínek, Ondřej Lieser, Filip Mrůzek, Petr Nič, Jakub Pokorný, Michal Pospíšil, Daniel Suchan, Cyril Suk, Lukáš Tintěra).

Celý článek...

erpetAni jednu z finálových účastí nepřetavili Ropičtí ve zlato, a tak se titulem extraligového mistra za rok 2017 ověnčili muži z Hodkoviček a ženy z Erpetu (pro Erpet, na snímku s kapitánem Beštou, šlo již o padesátý titul historie). Obě stříbra míří do Ropice, bronz získali hráči z Dýšiny a hráčky z Marinánských Lázní. V kategorii mužů sestupují Liberec a Austerlitz, ženskou část opouštějí pražský Black Bridge a hradecký Park GC.

Celý článek...

Kaskada letak 250V týdnu od 11. září začínají na Kaskádě skupinové tréninky dětí v rámci celoročních golfových kurzů pro děti a juniory ve věku od 4 do 18 let, začátečníky i pokročilé.
Tréninky jsou vedeny metodikou TPI (unikátní golfový program pro juniory respektující celosvětový trend ve výchově mladých sportovců – Long Term Athlete Development). V našem týmu trénují profesionální golfoví trenéři spolu s předním českým kondičním trenérem.

Celý článek...

MMM-01 250V první zářijovou sobotu se na Kaskádě odehraje mládežnický turnaj v rámci Regionální moravské tour mládeže. Už nyní se mohou děti do turnaje, který nese jméno prvního prezidenta ČGF a člena Síně slávy českého golfu, přihlašovat.

Celý článek...

Nic wgmZe dna na vrchol, i tak by se dala popsat cesta Petra Niče za vítězstvím na 4. ročníku turnaje WGM Beroun Czech Open. Pětatřicetiletý český profesionál v Berouně vyhrál s rekordním skóre -18 o dvě rány před Filipem Mrůzkem, který ve finálové rundě mocně dotahoval. S velkým odstupem na dělené 3. pozici skončili se skóre -10 Martin Příhoda, Jan Cafourek a Ital Federico Elli.

Celý článek...

kasinaondrejWilliam Ben Hogan byl americký golfista, který se narodil 13. 8. 1912 a zemřel 25. 7. 1997. Nebudu vás unavovat výčtem jeho úspěchů. To si snadno můžete zjistit. Inspiroval golfisty svojí strategií managementu hřiště. Dokázal si přesně rozdělit každou jamku na ideálně hratelné úseky. Pro tuto schopnost strategického vidění byl přezdíván The Hawk neboli Jestřáb. Ovlivnil navždy herní techniku svojí knihou „Moderní základy golfu – pět lekcí".

Celý článek...

Strana 6 z 166

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...