Golf v ČR

spilkova-new2-250Na turnaji Indy Women Championship, který byl na pořadu LPGA ve dnech 26.-29. září, nejprve Klára taktak proklouzla cutem, aby po závěrečném kole 68/-4 (celkem 285/-3) nakonec podělila 47. příčku oceněnou 7 380 dolary.

Celý článek...

ogs-malacky-250Základní část Open Golf Series byla uzavřena ve středu 25. září ve slovenském Black & White Resortu v Malackách. I zde se soutěžilo ve dvou kategoriích, které ovládli Petr Lakomý a Matěj Štochl. Žolík za Gecco Neaarest s hodnotou 249 cm připadl Ivou Douškovi. Na ilustračním snímku nejúspěšnější hráči kaategorie 0-18.

 

 

 

Celý článek...

Faldo-GG-250Šestinásobný vítěz turnajů kategorie major, Sir Nick Faldo, se poprvé představil na českém hřišti. Dvaašedesátiletý Angličan přijel na pozvání Greensgate Golf & Leisure Resortu na Dýšinu, kde se letos již počtvrté konalo národní finále turnaje Faldo Golf Series pro mladé hráče.

Celý článek...

ogs-kravare-1-250Předposlední turnaj základní části Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 18. září za nádherného počasí v překrásném prostředí zámeckého parku v Kravařích. Ze špičky nechyběl nikdo a hráči věděli proč. Tlačenice na vrcholku průběžného pořadí je totiž nevídaná.

Celý článek...

amcr-winners-250Po třech kolech na rány se akademickými mistry ČR za rok 2019 stali ve čtvrtek 12. září v Golf Resortu Kaskáda Melánie Šmejkalová z Masarykovy university a profesionál Jakub Pokorný z Vysoké školy ekonomické  (oba na ilustračním snímku). V soutěži družstev stejně jako před rokem zvítězil tým Vysoké školy ekonomické, který hrál ve složení Jan Hejna, David Makovský, Erik Palkovský a Jakub Pokorný.

Foto: Jiří Novotný

Celý článek...

pro-am-tour-250Nikoli obvyklých osmnáct jamek, ale až dodatečná devatenáctá – a ne ta v klubovně – rozhodla o vítězi předposledního letošního turnaje Czech Pro-Am Teaching Tour, které se odehrálo 9. září v Berouně. V rozstřelu na první dodatečné jamce, čtyřparové jedničce, zvítězil Petr Nič, který měl stejně jako nakonec druhý Radek Wagner skóre 72 ran, tedy par. V play off stačilo Ničovi bogey, které uhrál po chybě před greenem.

Celý článek...

Strana 6 z 208

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...