Golf v ČR

OGS-haugschlag-1Všechny vypsané kategorie turnaje Haugschlag Open s časopisem Golf, který se odehrál na osmnáctce Waldviertel ve středu 18. července, ovládly ženy. Elitní kategorii dominovala Jitka Boudová, spoluhráčům druhé kategorie utekla Natálie Macháčková a třetí kaategorii ovládla Marie Šebíková. Pouze žolíka za Gecco Nearest přenechly v Haugschlagu ženy mužům, i když jen o pouhých pět centimetrů. S výkonem 231 cm si ho odváží Roman Sotolář.

 

Celý článek...

PGA-VEREJNOSTZveme všechny příznivce golfu, kteří mají zájem o hru předních českých profesionálů, aby si udělali čas a přišli povzbudit své favority. Turnaj Ropice Golf Trophy, patřící do seriálu Czech PGA Tour, se uskuteční 30.–31. července 2018. Vstup pro všechny diváky je zdarma. Očekávat můžete nádherné prostředí, skvělou atmosféru a mnoho golfových zážitků. Těšíme se na vás!

Celý článek...

OGS Ostravice 1Navzdory deštivé předpovědi se na turnaji Ostravice Open s časopisem Golf sešla více než šedesátka hráčů, aby zabojovala nejenom o některou z cen ve třech vypsaných kategoriích, ale především o body do průběžného žebříčku, jež na konci soutěže vygenerují výherce pobytu v tureckém Beleku od CK Golf Planet. Hrálo se ve středu 11. června a jak to vše dopadlo?

 

 

Celý článek...

ME KaskadaMistrovství Evropy chlapeckých týmů do 18 let se uskutečnilo 10. - 14. července na Kaskádě a mezi elitní šestnáctkou nechyběli ani naši reprezentanti. Po dvou kolech na rány proklouzli Češi do elitní osmičky hrající o titul, ve které po porážce od Španělů, vítězství nad Dánskem a porážce od Angličanů obsadili šestou příčku, která je historicky nejlepším umístění českých dorostenců na mezinárodní scéně. Mistry Evropy se stali Španělé.

Celý článek...

Seniori borsa 1Ve dnech 4.–6. 7. 2018 se na hřišti Hrubá Borša v tropických teplotách okolo 35 stupňů odehrálo Mezinárodní mistrovství Slovenska seniorů, kterého se v hojném počtu zúčastnili i čeští hráči a hráčky. S výjimkou master seniorů se hrálo z bílých (muži) a modrých (ženy) odpališť. Zatímco české ženy seniorskou kategorii ovládly (zvítězila Anna Dzurenda), v mužské seniorské kategorii byl nejlepším Čechem René Čmiel na šestém místě.

Celý článek...

Matus2018Na turnaji Prague Golf Challenge, který se odehrál 5.–8. července ve Zbraslavi a který patří do kategorie Challenge Tour, prošel cutem z patnácti českých hráčů jediný Standa Matuš, jenž po kolech 69, 68, 69 a 70, celkem 276/-12 skončil na dělené desáté příčce.

Celý článek...

Strana 6 z 185

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...