Golf v ČR

Melichova-Jana-Annie-750Česká golfistka Jana Melichová skončila druhý hrací den na Scottish Open v paru, ale celkové skóre +2 jí s největší pravděpodobností na cut stačit nebude. Melichová v konkurenci necelých 150 nejlepších golfistek na světě uzavírá v průběžném hodnocení elitní stovku. "Myslím, že mi na postup nakonec budou chybět asi dvě rány," predikuje jediná česká hráčka na turnaji.

Celý článek...

ogs-lipa-k2-750V pořadí třináctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 27. července na dokonale vyladěném a přátelském hřišti v České Lípě. Ferveje zelené a měkké jako koberec doplňovaly hladké pevné greeny doslova vybízející ke skórování. A hráči toho dokázali využít, vždyť více než polovina z nich dokončila turnaj se 36 a více stablefordovými body. Hrálo se ve třech kategoriích, které navzdory početné dámské účasti tentokrát opanovali výhradně muži: Jiří Polák, Jakub Krňák (na snímku uprostřed) a František Holub.

Celý článek...

cogt-kunka-750Vítězi 3. turnaje Czech Open Golf Tour, který se odehrál 22. – 24. července na Kunětické Hoře, se stali amatérka Klára Hurtová a profesionál Stanislav Matuš. V mužské kategorii mají tři letos odehrané turnaje tři různé vítěze...

Celý článek...

kouskova-letass-750Golfistka Sára Kousková si připsala své druhé vítězství na okruhu LETAS, druhé nejvyšší ženské evropské profesionální Tour. Na turnaji Santander Golf Tour Malaga zvítězila o jedinou ránu před Italkou Virginií Cartou a na svůj účet si připsala 6.400 euro.

Celý článek...

ogs-kacov-k3-750V pořadí dvanáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se – navzdory pekelné výhni – odehrál za podpory společnosti Vincentka ve středu 20. července ve vyhlášeném Panorama Resortu v Kácově. A kdo zde byl, nezapomene. Perfektně připravené hřiště, dokonalá kuchyně, milý personál... a to teplíčko! Klobouk dolů před všemi, co došli a poklona k tomu všem třem šampiónům vypsaných kategorií: Miloslavu Dlouhému, Aleši Opletalovi a Boženě Janotkové (na snímku uprostřed).

Celý článek...

Napoleaova-Kristina-750Golfistka Kristýna Napoleaová (na snímku) skončila na turnaji v Nizozemsku v rámci Ladies European Tour (LET) na 29. místě, další Češka Jana Melichová brala 40. příčku a třetí Češka Tereza Melecká obsadila 48. pozici.

Celý článek...

ilu-advice-750Golf má svá pravidla. Psaná a doslova staletími odzkoušená. A má taky svá nepsaná pravidla. Pokud je porušíte, nedostanete žádný trest, žádnou trestnou ránu navíc, ale rozhodně se nestanete oblíbeným parťákem ve flightu. Prostě existuje pár věcí, které na golfovém hřišti nedělejte, nebo naopak dělejte. To podle toho, o co zrovna jde. Takže čemu se vyhnout a na co naopak nezapomenout? Nabízíme pár tipů ve 2. dílu...

Celý článek...

ogs-dobrouc-k1-750V pořadí jedenáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 13. července uprostřed panenské přírodní scenérie, kterou u nás nabízí výhradně Golf Dobrouč a který ve své třetí sezoně nabízí dokonalý test jak vašich golfových dovedností, tak fyzické zdatnosti. Hrálo se ve třech kategoriích a perfektně připravené hřiště včetně rychlých a hladkých greenů dokázali nejlépe využít Stanislav Helan (na snímku uprostřed), Kamil Sečka a Josef Slezák.

Celý článek...

rakousky-golf-250Díky zájmu rakouských hřišť o naše hráče vychází ročenka už po desáté! Na jejích 100 stránkách najdete inzeráty a základní informace o nejvýznamnějších rakouských hřištích, spoustu nabídek, zejména golfových balíčků, díky nimž pořídíte váš golf v Rakousku levněji. Samozřejmě nechybí ani nabídky hotelů a penzionů v blízkosti golfových hřišť.

Celý článek...

ilu-advice-750Golf má svá pravidla. Psaná a doslova staletími odzkoušená. A má taky svá nepsaná pravidla. Pokud je porušíte, nedostanete žádný trest, žádnou trestnou ránu navíc, ale rozhodně se nestanete oblíbeným parťákem ve flightu. Prostě existuje pár věcí, které na golfovém hřišti nedělejte, nebo naopak dělejte. To podle účelu. Takže čemu se vyhnout a na co naopak nezapomenout?

Celý článek...

Strana 1 z 155

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...