Golf v ČR

Spilkova il 2017Umístění v top 30 turnaje Ladies European Tour v Abú Dhabí znamená pro Kláru Spilkovou další potvrzení letošní stabilní výkonnosti. Po říjnovém postupu do finálové fáze Q-school LPGA v USA si česká profesionálka převezla formu také na Arabský poloostrov, kde od 1. do 4. listopadu hrála turnaj Fatima Bint Mubarak Ladies Open.

Celý článek...

cgf-meerPřilákat nové zájemce o hru, zachovat významné postavení na mezinárodním diplomatickém poli, zvýšit sportovní úroveň české špičky i další úkoly stojí před Českou golfovou federací v příští sezóně. O současném dění uvnitř ČGF na setkání s novináři informovali zástupci výboru.

Celý článek...

kasinaondrejNedávno jsem na facebooku zaregistroval větu: „Měli bychom si uvědomit, že George Orwell mínil své knihy jako varování, ne jako návod." Na hrozivou vizi světa kontrolovaného „Velkým Bratrem" politické korektnosti, před kterým Orwell varoval, jsem si vzpomněl krátce po přečtení článku Christine Brennanové v USA TODAY Sports.

Celý článek...

pohadky-m-zPoutavé příběhy Annie o znovunalezení její síly a cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě. Knihu pod pseudonymem Annie D. Fox vydává úspěšná česká golfistka (i manažerka) Anna Dzurenda: „V knize je 39 povídek a jedna je také o golfu (můj zážitek během Mistrovství republiky, které jsem vyhrála)."

Celý článek...

il senioriLidský věk se v posledních staletích výrazně prodlužuje a tento trend v posledních desetiletích ještě zesiluje. Relativně nedávno byla šedesátka synonymem stáří, dnes lidé tohoto věku většinou ještě naplno pracují a ve volném čase jich značná část pravidelně sportuje. V golfu, který je pro lidi vyššího věku ideálním sportem, není žádnou výjimkou pravidelné hraní i po osmdesátce. To je pro nás – golfové seniory – skvělá zpráva! Je ale třeba dodat, že se týká jen těch z nás, kteří jsou ochotni pro to něco udělat!

Celý článek...

Novosad JiriMožná si už ani nevzpomenete, kdy Pyšely poprvé otevřely své ferveje golfové veřejnosti. V tisku se neobjevovala žádná bombastická prohlášení, otevření nedoprovázel žádný skandál. Hned od prvních dnů vše vypadalo tak nějak přirozeně, jako by zdejší krajinu zdobily golfové jamky od nepaměti. Nenechte se ale mýlit. Golf v Pyšelích slaví teprve páté narozeniny, a tak bylo o obsahu rozhovoru se zdejším generálním managerem Jiřím Novosadem předem rozhodnuto.

Celý článek...

Strana 2 z 166

2

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...