Golf v ČR

ogs-skalica-250Open Golf Series, turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, zavítala ve středu 29. května do slovenské Skalice, kde hráč prověřilo nejenom perfektně připravené hřiště, ale především větrné počasí. S tím si ve svých kategoriích nejlépe poradili Jan Šenkeřík a Igor Komloš. Zápis na seznam Gecco Nearest se výkonem 287 cm podařil Janu Šenkyříkovi.

 

 

Celý článek...

McGoven-250Přestože je Challenge Tour především zastávkou namotivovaných mladíků cestou do European Tour, vypálil jim na turnaji, který se hrál 23. – 26. května na Kaskádě, rybník sedmatřicetiletý „stařec" Ross McGovan. Angličan vedl od prvního kola a po konzistentním výkonu 66, 66, 66 a 68, celkem 266/-18 si pro titul z Kaskády dokráčel s obrovskou rezervou čtyř úderů na stříbrného Španěla Ricarda Santose.

Celý článek...

PGA Janda 250Loni hrál Jiří Janda jr. dvoudenní Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně se sádrou, berlemi a na vozíku – a letos 20.–21. května se tu už na „svých" stal šampionem! Profesionál, který utrpěl vážný úraz nohy, strávil pět měsíců na vozíku a celkem třináct měsíců po nemocnicích, předvedl comeback snů.

Celý článek...

AGT-winners-all-250Přestože se zahajovací turnaj české profesionální série uskutečnil až v polovině května, kdy jsou již evropské túry v plném proudu, nechyběl na něm z aktuální české profesionální špičky žádný hráč. A tomu odpovídaly jak výsledky, tak napínavý průběh od začátku až do úplného konce. Dramatickou zápletku turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy – zahajovacího turnaje Moneta Czech PGA Tour, který byl dotován částkou 300 000 Kč a který se odehrál v Golf Resortu Austerlitz 16.-17. května, rozuzlil až posledním patem na poslední jamce vítězný Michal Pospíšil (na snímku uprostřed).

Celý článek...

FP-2019-pohar-il-250Soutěž dvoučlenných firemních týmů, která se odehrála ve Slavkově ve středu 15. května, se stala již tradičním zahajovacím turnajem, prověřujícím hřiště před ostrým startem profesionálů v rámci Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy – zahajovacího turnaje Moneta Czech PGA Tour 2019. Hrálo se na rány (na maximální skóre), pro vyrovnání se používala jen polovina hendikepu, a tak není divu, že pořadí v čele obsadily firmy reprezentované hráči se singlovým hendikepem. I tak tam ale byla tlačenice. V ní se nejlépe zorientovali František Ventura a Vladimír Fárek (reprezentující firmu Spedos) a Antonín Pešek s Daliborem Manďákem (hrající v barvách firmy Blachere Illumination), kteří museli díky shodnému skóre rozhodnout o  vítězi až v rozehrávce.

Celý článek...

challenge-mrakota-250Závěr turnaje zcela ovládnul šestadvacetiletý francouzský golfista Antoine Rozner, který dokázal zopakovat výsledek 68 z třetího kola a ani na chvíli v průběhu nedělního kola nedal svým pronásledovatelům šanci a zvítězil s náskokem sedmi ran. Za vítězství obdržel šek na 32 tisíc eur, stejně jako před týdnem za vítězství ve Španělsku.

Celý článek...

Strana 2 z 196

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...