Golf v ČR

Spilkova micekPremiéru Kláry Spilkové v letošní sezoně zastavil na australském turnaji VicOpen cut. „Hra byla celkově solidní. Cut mě samozřejmě mrzí, ale jinak jsem ráda, že jsem zpět v turnajovém režimu a že mohu zase hrát," okomentovala Klára své první letošní vystoupení.

Celý článek...

agt 250Ve dnech 15. až 19. května 2019 se ve Slavkově u Brna uskuteční již pátý ročník profesionálního golfového turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy, který pravidelně zahajuje českou profesionální túru. Turnaj kromě souboje profesionálů o vypsanou finanční prémii přináší jak zajímavý golfový program pro partnery, tak i den plný soutěží pro děti (i jejich rodiče), které s golfem ještě nezačaly.

 

Celý článek...

pgac konf2019 250Celodenní sněm českých profesionálů se uskutečnil v sobotu 19. ledna v pražském Hotelu STEP a měl především pracovní charakter. Prezident organizace Roman Svoboda představil mimo jiné i první plány s projektem Hraj golf změň život, který bude letos po dohodě s ČGF provozovat právě PGAC. „Dlouho jsme zvažovali, jakým projektem cílit na nové potencionální golfisty, a vyšlo nám, že bude vhodné postavit naši aktivitu na něčem, co už bylo dříve úspěšné," vysvětlil Svoboda.

Celý článek...

il lekceProfesionální golfová asociace hráčů a učitelů v ČR (PGAC) se stává provozovatelem projektu Hraj golf, změň život. Po takřka rok trvající sérii jednání, kterou odstartovala loni na jaře žádost PGAC, se zástupci ČGF a PGAC domluvili na vstupu PGAC v roli jeho projektového vedení.

Celý článek...

rules-official-250Obvyklé jarní kurzy rozhodčích, které se letos uskuteční jen dva (2.-3. března v Erpetu a 24.-23. března na Kaskádě), nahradí v roce 2019 výukové semináře zaměřené na základní změny v pravidlech a jejich praktickou aplikaci. Tyto semináře se budou konat v jednotlivých klubech (samozřejmě lze sloučit i více klubů najednou) a jejich časových rozsah je zhruba 4 hodiny, takže je možno je uspořádat i odpoledne nebo v podvečer všedního dne.

Celý článek...

s-onka-01Nově zřízenou pozici začala hledat Česká golfová federace v druhé polovině loňského roku. Volba nakonec padla na šestadvacetiletého Jana Šonku, který v řadě funkcí působí uvnitř českého golfu již několik let a má řadu zkušeností s pořádáním a vedením turnajů. Ostatně právě organizace turnajové sezóny, příprava kalendářů, správa vedení soutěží, nominace ředitelů i rozhodčích, příslušná logistika, vedení související administrace a mnoho dalších úkolů bude mít právě nový manažer STK ve své působnosti.

Celý článek...

Strana 3 z 191

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...