Golf v ČR

Lieser-Yps„Hrálo se mi samozřejmě dobře, lépe první devítka. Na té druhé mi trošku odešly paty, dal jsem i trojpat. Byl jsem si jistý v ranách 70 – 90 metrů, vytvářel jsem si skórovací pozice příhrami do 1,5 m od tyče. Hřiště bylo na to, jaké datum je v kalendáři a jaké počasí tu panovalo v minulých týdnech, ve skvělé kondici", okomentoval vítězný Filip Mrůzek svůj výkon.

Celý článek...

nflg2017 1Finále dvacátého ročníku Národní firemní ligy Golfu se uskutečnilo tradičně na začátku října na Kaskádě. Ucházet se o titul mistra ČR 2členných firemních týmů přijeli čtyři vítězové jednotlivých pavouků a již pondělní semifinále, ve kterém podlehl tým WIP Brno na 22. jamce týmu Železářství Fiala, rozhodlo, že ani dvacátý štítek neponese název některého z minulých šampiónů. A kdo tedy zvítězil? Jako nůž máslem prošli ročníkem 2017 reprezentanti ICV Praha, Jan Eisler a Robert Bouška, kteří jako jediní nemuseli ani jednou smývat pachuť porážky.

Spilkova il 2017S čerstvým top ten umístěním na Ladies European Tour se Klára Spilková vrátila z Lacoste Ladies Open de France domů, kde stráví čas do sobotního odletu na klíčový turnaj letošní sezony, a sice druhou ze tří částí kvalifikace o americkou LPGA 2018. Ta se uskuteční od 19. do 22. října ve Venice na Floridě. Česká profesionálka mohla díky svým výsledkům vynechat první, srpnovou část.

KPMG KRData hrají důležitou roli, a to i v profesionálním golfu. Nevěříte? Více už v následujícím rozhovoru prozradí Karel Růžička z české pobočky KPMG, jež má mimo jiné pod křídly i nejlepší českou profesionální golfistku současnosti Kláru Spilkovou.

Maus-RCDalo by se říci, že o vítězi Repromeda Cupu-Grand Finále Moneta Czech PGA Tour na Kaskádě, které se hrálo 5.–7. října, se rozhodlo již před finálovým kolem. Stanislav Matuš měl luxusní náskok, který snad ani nešel prohospodařit. Úvodní kola 63 a 65 dala tušit jeho momentální fazonu i do kola finálového. To se v jeho podání neneslo v tak oslnivém duchu, ale účel světí prostředky, a tak ke slávě a celkovému vítězství mu „stačí pouze" finálový par.

OGS finalLetošní ročník turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf byl ukončen ve středu 4. října ve Slavkově u Brna svým finálovým turnajem. Minimálně jedno kolo si v ní zahrálo cirka pět set hráčů, z nichž více než sto padesát odehrálo tři nebo více výsledků, což je pasovalo do role favoritů souboje o hlavní cenu – týdenní pronájem vily ve Španělsku. O tu si na závěr dne zahrála play off nejlepší trojice celkového žebříčku. Rozdáni byli i rytíři za soutěž Gecco Nearest.

Strana 3 z 166

3

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...