Golf v ČR

pgt-ypsilonka-250Složité povětrnostní podmínky neumožnily účastníkům finálového dne turnaje EXTEC Trophy 2019 by Atomic Drinks na hřišti Ypsilon Golf Resort příliš velké skórování. Pod par hřiště se dnes dostalo pouze 9 hráčů. Nejvíc se dařilo Němci Finnu Fleerovi, který si konzistentním výkonem po všechny tři dny nakonec zajistil celkové prvenství (-11) před dvojicí Robbie van West (NL) & Leonard Bem (F) (-10)

Celý článek...

Slapywin 01 250Ve čtvrtek 9. května se na perfektně připraveném hřišti slapského Golf Parku uskutečnil třetí turnaj letošního ročníku turnajové série pro předplatitel, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Hrálo se ve dvou kategoriích, které ovládli Stanislav Paluda a Vladimír Procházka. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 55 cm získal na druhé jamce Richard Brümmer.

 Celý článek...

Ksirovka bsgNa dvě stovky zájemců dorazilo na historicky první Den Bav se golfem, který se uskutečnil v sobotu 27. dubna v brněnské Kšírovce. „Akcí podobného typu by měla federace pořádat více. Dnes naše hřiště navštívilo mnoho nových tváří a věříme, že si k nám znovu najdou cestu. Sami si vyzkoušeli, že golf je aktivita pro každého," s radostí konstatoval majitel Kšírovky Pavel Zeman.

Celý článek...

Cafourek 2280-250Hvězdou turnaje NÖ Open 2019, který se odehrál v Haugschlagu 24. – 26. dubna, se po kolech 69, 66 a 69, celkem 204/-12 stal český reprezentant Jan Cafourek, jenž si musel svůj premiérový triumf na Pro Golf Tour (včetně šeku na 5 000 euro) zasloužit až na první jamce v rozehrávky s Jeanem Bekirianem z Francie.

Celý článek...

kaskada-ogs-winners2 250V pořadí druhý turnaj otevřené turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf byl na pořadu v úterý 18. dubna a dějištěm byl špičkově vyladěný resort Kaskáda. Hrálo se ve dvou kategoriích, které ovládli Pavel Andrýsek a Matěj Štochl (na úvodním snímku uprostřed). Cenu za Nearest to Pin si ze sedmičky železné odvezl výkonem 110 cm Zdeněk Máca.

 

 

Celý článek...

CGF tk 01 250Když Česká golfová federace představovala na tiskové konferenci své plány pro letošní rok, byly jejich hlavní náplní stále vyšší sportovní ambice, rozšíření platformy Bav se golfem i projektu Se školou na golf. Prezident Zdeněk Kodejš ale připomněl, že obdobně jako u dalších svazů letos panuje nejistota z financování. „Přesto věříme, že stejně jako v minulých letech bude český golf mládnout. Především díky projektu Se školou na golf se k našemu sportu dostává stále více dětí."

Celý článek...

Strana 3 z 196

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...