Black Stork
Golf v ČR

OGS-Malacky-winNádherné počasí a zajímavé hřiště přilákalo do Malacek tradičně početnou skupinu hráčů turnajové série časopisu Golf. Elitní hendikepové kategorii dominoval Miroslav Marčík; druhou výkonnostní polovinu pak ovládla Hana Šenkyříková (na snímku se stříbrným Pavlem Konopkou).

Celý článek...

Kaskada boysPříprava českého týmu dorostenců, které čeká v červenci na Kaskádě mistrovství Evropy týmů, na stejném místě odstartovala. Domácí výběr v nejbližších dvou dnech čeká přátelské trojutkání se silnými výběry Španělska a Irska. Vítěz Triangular Match 2018 bude znám v pondělí večer. Evropský šampionát se uskuteční v brněnském resortu od 10. do 14. července a přáním domácího výběru je vyrovnat, nebo vylepšit čtvrté místo dívčího výběru na šampionátu, který se zde uskutečnil před třemi lety. Španělé se netají tím, že stále ještě nerozdýchali loňskou finálovou porážku od Dánska na domácí půdě v La Manga, a že chtějí titul mistrů Evropy družstev chlapců do 18 let získat zpět, Irové by rádi byli černým koněm turnaje.

Celý článek...

Belohuby-JanUž vícekrát jsem psal parafrázi věty divadelní hry, kde jedna postava vytýká zbabělci: „Nešťastná země, která nemá hrdiny." Troufnu si jmenovat národy či lidská společenství takto nešťastná, protože nemají „hrdiny". A nejsou to jen hloupoučce uřvaní vlajkonoši fotbalových klubů či nacionalisté! „Nešťastné země bez hrdinů" – ti, kteří nevidí skutečné hodnoty, inklinují k přehnanému nadužívání symbolů, soch, hodností, medailí, titulů, řádů, frčků, zásluh a všeho symbolického. Symboly („plíšky") opravdovou hodnotu jen adekvátně popisují a přiměřeně zastupují, nikoli ji nahrazují.

Celý článek...

pb 911 carrera cabriolet-25Tradiční partner zahajovacího turnaje české golfové profesionální túry společnost Porsche Brno připravila pro letošní ročník možnost testování dvou exkluzivních vozů – legendy Porsche 911 Carrera 4 Cabriolet nebo Porsche Macan Turbo!

 

 

 

Celý článek...

wgm-beroun-tkUž popáté se letos v srpnu odehraje golfový turnaj WGM Czech Open. Konkrétně ve dnech 15. – 18. srpna 2018 a dějištěm bude opět hřiště Beroun Golf Clubu. Nemění se ani celková dotace – o letos je v banku turnaje 600 000 korun, z nichž si vítěz odnese 200 tisíc korun.

Celý článek...

cgf-cgatVítězství v prvním turnaji Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 2018 slavili dnes v Sokolově mladí hráči: ženskou kategorii ovládla Sarah Hricíková s výkonem 218 ran (+2), mezi muži se radoval Hynek Groh výkonem 220 (+4). Pět ze šesti míst na stupních vítězů obsadili hráči pražských klubů.

Celý článek...

Strana 3 z 176

3

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...