Golf v ČR

ME 2017 divkyZávěr evropských šampionátů českým barvám příliš radosti nepřinesl. Úspěšně zakončili mistrovství pouze muži, kteří dosáhli historicky nejlepšího umístění v elitní divizi. Ženy, chlapci i dívky (na úvodním snímku) mají za sebou spíše průměrná vystoupení.

Celý článek...

Spilkova rodTak praví arabské přísloví, tolik příhodné pro zahájení rozhovoru s nejlepší profesionální golfistkou české historie. Na turnaji v Maroku to bylo totiž zejména poslední kolo, které Kláru Spilkovou dovedlo k prozatím největšímu úspěchu dosavadní kariéry. Na ilustračním snímku se svými rodiči.

Celý článek...

ogs-ostravice-03Sedmý turnaj golfové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se uskutečnil ve středu 12. července na Ostravici. Vyhlášený resort a ideální předpověď počasí vytvořily letos nejpočetnější startovní pole, kterému ve svých kategoriích dominovali Radovan Santolík, Petr Leicman a Martin Bezděk. Žolíka do soutěže Gecco Nearest si výkonem 180 cm na 17. jamce odváží Pavel Henzl. Další turnaj je na pořadu ve středu 19. července v Beřovicích.Celý článek...

Zbraslav 6Pokud někdo sázel po posledních solidních výkonech českých profesionálních golfistů na to, že se v Praze na Zbraslavi v rámci Prague Golf Challenge (6. – 9.7.) výrazněji prosadí, tak to se šeredně zmýlil. Ani jeden z deseti hráčů se nedostal přes cut a dlužno podotknout, že k tomu všichni měli pěkně daleko.

Celý článek...

DGT-Adamstal-2bDějištěm v pořadí čtvrtého letošního turnaje seriálu Dream Tour byl ve středu 5. července rakouský Adamstal. Hrálo se ve dvou kategoriích, které vyhráli Jan Mušálek a Buhuslav Juračka.

 

 

 

Celý článek...

Spilkova micekTeprve druhý americký major v kariéře a na něm první cut, to byl KPMG Women´s PGA Championship pro Kláru Spilkovou. „Byla to skvělá zkušenost, za kterou chci KPMG poděkovat. Snažila jsem se a bojovala, ale nebylo to snadné," řekla Klára Spilková, která nastoupila do velkého turnaje po více než dvouměsíční přestávce v kalendáři Ladies European Tour, kde v dubnu vyhrála v Maroku.

Celý článek...

Strana 10 z 166

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...