Golf v ČR

czech-masters-winnerLetošním vítězem Czech Masters, které se odehrálo 23. - 26. srpna na Albatrossu se stal italský golfista Andrea Pavan, který si tak kromě trofeje a kostkovaného saka odváží šek na 4,26 miliónu korun. Výsledkem -22 navíc vytvořil nový rekord turnaje, druhý skončil Padraig Harrington (-20) z Irska. Ani jeden z dvanácti českých hráčů neprošel cutem.

Celý článek...

mcr-iluNa mistrovství družstev do 14 a 18 let v Telči je dobojováno. Beskydský Golfový Klub obhájil prvenství z loňského roku ve smíšených družstev do 14 let, šampionát družstev chlapců do 18 let ovládl Greensgate Golf Club, mezi dívkami vyhrály Karlovy Vary.

 

 

 

 

Celý článek...

ogs-berovice-1Jedenáctý turnaj Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, který se odehrál ve středu 22. srpna v Beřovicích, ovládli ve svých kategoriích František Klufa (na snímku vlevo) a Martin Wald. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 148 cm si vysloužil Aleš Hermann.

 

 

Celý článek...

CO-Filip-Mruzek-3Až na závěrečné osmnácté jamce se rozhodlo o tom, že vítězem 5. ročníku WGM Czech Open, které se hrálo 15. - 18. srpna v Berouně, se stal Filip Mrůzek (na snímku se svou snoubenkou Štěpánkou Čížkovou). Český profesionál vyhrál s rekordně nejnižším skóre -22 v historii turnaje o jedinou ránu před Portugalcem Tiagem Cruzem, který na poslední jamce neproměnil metrový putt, jímž by si vynutil play-off. Třetí skončil Aleš Kořínek (-19), čtvrtý a zároveň nejlepší amatér Gordan Brixi se skóre -11.

Celý článek...

ogs-olomouc-1Jubilejní desátý turnaj Open Golf Series se odehrál ve středu 15. srpna v Golf Resortu Olomouc a obzvláště z pohledu bodů do průběžného žebříčku to byly tentokrát doslova hody. Příjemné počasí, běhavější ferveje a korektní greeny ocenila většina zúčastněných hráčů, největší radost však z nich museli mít vítězové všech tří vypsaných kategorí: Michal Hřičiště, Jindřich Svojanovský a Marek Lubina. Žolíka s hodnotou 281 cm si z ostrovní osmičky odvezl Zdeněk Doležel.

 

Celý článek...

mcr2018Mezinárodní MČR ve hře na rány se tento rok odehrálo 8.–11. srpna v Šilheřovicích, kam o jeden z nejcennějších titulů přijelo bojovat 84 mužů a 57 žen. Šimon Zach ani jana Melichová, vítězové vypsaných kategorií, ale žádnou dramatickou zápletku nepřipustili a 4kolový šampionát ovládli s pohodlným náskokem čtyř ran před svými nejbližšími pronásledovateli Václavem Tichým a Anikou Bolčíkovou. Bronz si ze Šilheřovic odváží Vojtěch Kostelka a Sarah Hricíková.

Celý článek...

Strana 10 z 191

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...